دانلود فیلم آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP

PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP توسط شرکت Udemy به همراه تدریس Stone River eLearning تهیه شده است و به کمک آن شما می تواند مهارت های خود را در زبان برنامه نویسی PHP مخصوصا در زمینه اصول برنامه نویسی شی گرا (OPP) را افزایش دهید. دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP شما با مباحث بسیاری آشنا می شود و از آن جمله می توان به آشنایی با کلاس Inheritance، دامنه های حفاظتی، روش های جادویی، کار با فضاهای نامی (Namespaces) و مواردمتعدد بسیاری دیگر نام برد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP از آن جهت ارائه شد که تعداد بسیاری از توسعه دهندگان با تجربه PHP برای افزایش مهارت های خود و بهبود آن ها به یک پله بالا تر از شرکت Tutsplus درخواست کردند و آن شرکت نیز درخواست های آن ها را جامه عمل پوشاند و این دوره که هم اکنون برای شما آماده شده است، برای شما تهیه کرده است. این دوره آموزشی اصول استفاده از برنامه نویسی شی گرا در PHP، شامل کلاس ها و اشیا را از طریق رابط ها و همچنین وابستگی های تزریقی را به شما یاد خواهد داد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP

ملزومات یادگیری دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP :

– آشنایی با اصول اولیه HTML و PHP چه چیزی از دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP کسب می کنید :– بالای 63 درس و 5 ساعت محتوا– ایجاد، حفظ، طراحی، و افزایش ویژگی های شی گرا به پروژه های وب– ساخت یک صفحه وب پویا با عملکرد فوق العاده– کد های جدا برای استفاده راحت تمامی ویژگی ها مخاطبان هدف دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP :– کسانی برای این دوره ایده آل هستند که دانش پایه ای از توسعه html داشته باشند. 

سر فصل های دوره آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP :

– مقدمه ای بر این دوره– ساختار های ضروری– اشیا PHP– سازنده / تخریب کننده روش های جادویی– ویژگی ها و متود های کلاس استاتیک– Class Inheritance– پروژه پایانی– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Stone River eLearning– مدت زمان آموزش : 5 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– شامل کد های منبع– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080*1920– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

PHP Object Oriented Programming Fundamentals OOP

لینک دانلود