Pictoword v1.9.11 بازی حدس لغات از عکس نسخه اندروید

Pictoword نام بازی سرگرم کننده و چالشی و در سبک بازی های پازلی و تفننی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی شما 2 یا چند عکس را که با یکدیگر جمع شده اند به همراه حروفی از حرف های انگلیسی دریافت کرده و همینطور تعداد حرف آن کلمه هم در مربع هایی به شما داده خواهد شد و شما باید آنها را با جایگذاری به یک دیگر ربط داده تا به کلمه ی درستی که می توانید با دقت کردن به مفهوم عکس های جمع شده با آن برسید دریافت کنید . این بازی احتیاج به هوش ، خلاقیت دارد که می تواند ذهن و حافظه ی شما را هم تقویت کند که از موارد بسیار جذاب این بازی به شمار می آید . شما می توانید به صورت محدود در این بازی از کمک یا راهنما استفاده کنید تا حرف هایی برای شما در مربع های خالی قرار بگیرد و حدس آن کلمه راحت تر شود و یا راهنمایی که کل کلمه برای شما نمایش داده می شود اما تعداد آنها محدود بوده و نباید به راحتی آنها را استفاده کنید . این بازی دارای بیش از 30 پازل مختلف می باشد که یعنی ساعت های بسیاری را می توانید با این بازی سرگرم شوید . همینطور این بازی دارای گیم پلی ساده و آسان بوده و برای تمامی سنین مناسب می باشد . در برخی از مراحل این بازی مارک یا علامت شناسی شما مورد سنجش قرار می گیرد که شما باید مارک های مختلفی مانند برند یک خودرو ، مارک یک نوشیدنی ، مارک یک فست فود معروف و .. را حدس بزنید .
نام: Pictoword
حجم فایل: 67 مگابایت
شرکت سازنده: Kooapps Games - Fun Word and Brain Puzzle Games
تاریخ انتشار: 2091
ورژن: 1.9.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندوید
سبک بازی: پازل - تفننی
مناسب برای گروه سنی: مناسب برای تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالانر

Pictoword - v1.9.11

Want the best free word games to play with friends🤔? This word puzzle game 🔤 is perfect for all ages! 🖼️ Get Pictoword for free and join millions of trivia players worldwide. 👋 Don’t need WiFi!
Fans of 🧠 brain games, this is for you! 🕵️♂️ Pictoword is a cool, simple yet addictive word game where you "read" two pics 🖼️ that combine to create a word or phrase.

لینک دانلود