تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pillars of Eternity The White March Part II نسخه CODEX

Pillars of Eternity The White March Part II یک بازی کامپیوتری ماجراجویی نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Obsidian Entertainment ساخته شده است . بازی های نقش آفرینی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشند و کمپانی ها که از این مسئله باخیر هستند شروع به ساخت بازی های زیادی در این سبک کرده اند که در میان آنها می توان به سری محبوب Witcher و Mass effect اشاره کرد . در بازی Pillars of Eternity The White March Part II بازی باز باید به گشت و گذار در مناطق بازی بپردازد و با جمع کردن منابع اولیه خود را به یک موجود قدرتمند در منطقه تبدیل کند . استدیوی بازی سازی Obsidian Entertainment یکی از استودیو های موفق در زمینه ساخت بازی های رایانه ای می باشد و تاکنون سابقه ساخت بازی های موفقی چونFallout: New Vegas Ultimate Edition و STAR WARS™ Knights of the Old Republic را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

سایر توضیحات : Pillars of Eternity یک بازی نقش آفرینی بسیار زیبا می باشد که در سال 2015 توسط کمپانی مذکور ساخته شده است . این بازی یک بازی نقش آفرینی تاکتیکال می باشد که در آن بازی باز در نقش قهرمان بازی که از میان شش نژاد موجود در دنیای بازی انتخاب و ساخته می شود قرار دارد . شخصیت شما یکی از افرادی می باشد که به تارگی به قلمرو Dyrwood وارد شده است و در لحظه ورود یک طوفان اسرار آمیز کاروان شما را نابود می کند و باعث کشته شدن تمام اطرافیان شما می شود . در ادامه شخصیت اصلی بازی وارد یک غار می شود و در آنجا پناه می گیرد اما پس از مدت کوتاهی متوجه می شود که افرادی شیطان صفت در این غار مشغول انجام مراسم شیطانی می باشند . در ادامه شما باید پرده از راز این افراد بردارید و ریشه این طوفان اسرار آمیز را کشف کنید . گیم پلی بازی به مانند سایر بازی های نقش آفرینی می باشد و شما باید با گشت و گذار در محیط بازی آیتم های جدید و قدرتمند را پدا کرده و با استفاده از آنها به جنگ خیل عظیمی از دشمنانتان بروید .

دانلود بازی Pillars of Eternity The White March Part II

مشخصات بازی :نام بازی : Pillars of Eternity The White March Part IIپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Obsidian Entertainmentمنتشر کننده : Obsidian Entertainmentسبک بازی : مبارزه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Pillars of Eternity The White March Part II

لینک دانلود