تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pinball FX2 Marvels Women of Power نسخه SKIDROW

Pinball FX2 Marvels Women of Power یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی  Zen Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Microsoft Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Pinball FX2 یکی از بازی های درحال رشد شبیه سازی میز پین بال است که وظیفه توسعه آن را استودیو Zen برعهده دارد . تا به امروز بسته های الحاقی بسیاری مانند Star Wars Pinball The Force Awakens Pack و  Aliens vs Pinball برای نسخه اصلی بازی منتشر شده اند که هرکدام حال و هوای خاصی به بازی بخشیده اند .

سایر توضیحات : امروز نیز شاهد انتشار DLC جدیدی هستیم که Marvels Women of Power نام دارد و در آن شاهد ترکیبی از ستارگان زن ابرقهرمان جهان مارول خواهیم بود . در این نسخه 2 میز تکیبی از شخصیت های Ms. Marvel و Black Widow وجود دارد . به همراه Ms. Marvel و دوستانتان به تمام قدرت به توپ ضربه زده و رقبا را شکست دهید . تمامی تمرکز خود را بر روی بازی معطوف کنید تا از خارج شدن توپ از میدان مسابقه جلوگیری نمایید ، اصلا نگران نباشید زیرا هرطور که به توپ ضربه زنید با گذر از مسیرهای متنوع ، امتیازات فراوانی نصیبتان خواهد شد . همچنین در این نسخه میز جدیدی به نام A-Force وجود دارد که خط داستانی خود را روایت می کند و وجود یک مکعب کهکشانی باعث جذابیت صدچندان آن شده است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Pinball FX2 Marvels Women of Power نسخه SKIDROW

 

مشخصات بازی Pinball FX2 Marvels Women of Power :

نام بازی : Pinball FX2 Marvels Women of Powerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده :  Zen Studiosمنتشر کننده : Microsoft Studiosسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Pinball FX2 Marvels Women of Power

لینک دانلود