تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Planar Conquest نسخه RELOADED

Planar Conquest یک بازی در سبک نقش آفرینی استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Wastelands Interactive ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Wastelands Interactive یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Strategic War in Europe و Time of Fury شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . استودیوی بازی سازی Wastelands Interactive تمام تمرکز خود را  برو روی ساخت بازی های استراتژیک گذاشته است و تاکنون موفق به ساخت تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک در زمینه جنگ جهانی اول و دوم شده است . بازی رایانه ای Planar Conquest یکی از همین بازی ها می باشد که در زمان انتشار خود با موفقیت های بسیاری مواجعه شده است . در این بازی سازندگان سعی کرده اند از ترکیب سبک بازی های نقش افرینی با سبک محبوب استرانژی شاهکاری همانند سری Diablo خلق کنند که می توان گفت در این زمینه کاملا موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای فانتزی و درفضای رخ می دهد که انسان ها توسط امپراطوری های شرور کنترل می شوند و هیچ آزادی برای خود ندارند . در چنین شرایطی شما به عنوان قهرمان داستان وارد می شوید و باید با امپراطوری های ستمگر به مبارزه پرداخته و آنها را نابود کنید . در این بازی شما با یک سیستم شخصی سازی بسیار کامل و متنوع سر ورکار دارید که بوسیله آن می توانید از میان کلاس های موجود شخصیت مورد علاقه خود را ساخته و وارد بازی شوید . دنیای این بازی بسیار بزرگ و پر از جزئیات و رمز و راز می باشد که شما باید با گشت و گذار پرده از رمز و رازهای موجود در آن برداشته و خود را تبدیل به قدرتمند ترین موجود این دنیا کنید . بازی رایانه ای Planar Conquest یکی از بازی های نقش آفرینی جذاب سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Planar Conquest نسخه RELOADED

مشخصات بازی :نام بازی : Planar Conquestپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Wastelands Interactiveمنتشر کننده : Wastelands Interactiveسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Planar Conquest

لینک دانلود