تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PLS-CADD / POLE / SAPS / TOWER v9.20 – Win

PLS CADD نام قدرتمند ترین نرم افزار طراحی خطوط هوایی برق در بازار می باشد. PLS CADD تحت سیستم عامل ویندوز اجرا می شود و یکی از ویژگی های آن رابط کاربری آسان و گرافیکی آن میباشد. نرم افزار PLS CADD تمام جنبه های طراحی را در قالب یک برنامه واحد با رابط ساده منطقی و سازگار با تمامی دستگاه ها ادغام کرده است و هیچ برنامه ای دیگری نمی تواند با قابلیت های مهندسی پیچیده موجود در PLS-CADD برابری کند. این پیچیدگی و ادغام منجر به مقرون به صرفه شدن طرح های تولیدی در PLS CADDو  توانایی تولید طرح های مختلف را تنها در کدانلود نرم افزار PLS-CADD / POLE / SAPS / TOWER v9.20سری از زمان دارا میباشد. PLS CADD دارای یک مدل مهندسی سه بعدی پیچیده میباشد و شامل زمین, ساختار و پشتیبانی از تمامی سیم ها در داخل نرم افزار میباشد.

ابزار PLS-POLE: تجزیه و تحلیل و طراحی سازه با چوب ، چوب روکش شده ، فولاد ، بتن و یا ستون تقویت شده با الیاف پلیمری (FRP) یا ساخته شده از آلومینیوم

SAPS: تحلیل سازه سیستم های برق و ارتباطات یکی دیگر از موتور تجزیه و تحلیل می باشد که می تواند به عنوان یک پلاگین برای افزودن المان محدود sag-tension به نسخه استاندارد PLS-CADD استفاده شود همچنین توانایی بررسی طراحی سازه تحت بارهای مشخص شده توسط کاربر همچنین می توانید حداکثر مجاز باد و وزن را محاسبه کنید.

TOWER: تجزیه و تحلیل طراحی و بهینه سازی برج فولادی برای انتقال گزینه تجزیه و تحلیل خطی و غیر خطی المان نامحدود به حداقل رساندن پهنای باند به صورت خودکار و توانایی حل مشکلات بزرگ

نام: PLS-CADD
حجم فایل: 32.8 مگابایت
شرکت سازنده: powline
ورژن: v9.20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PLS-CADD / POLE / SAPS / TOWER v9.20 - Win

PLS-CADD is the most powerful powerline design program on the market. It runs under Microsoft Windows and features an easy to use graphical user interface. The software from PLS CADD integrates all aspects of design into a single application with a simple, logical and consistent interface. No other program can match the complex engineering capabilities available in PLS-CADD.

لینک دانلود