تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pollen نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/02/15 آپدیت 1.0.1 اضافه شد

Pollen یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Mindfield Games ساته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Pollen در یک خط زمانی موازی خط زمانی حال و در جایی که قتل کندی رئیس جمهور وقت آمریکا با شکست روبه رو می شود و اینترنت هیچ گاه اختراع نشده بود جماهیر شوروی به همراه آمریکا تمام تلاش خود را می کنند تا بقیه نقاط زمین را تصرف کنند . آنها از طریق شرکت های خصوصی برای خود درآمدزایی داشته و به دور از چشم دولت به مناطق مختلف رفته و منابع آنها را تصرف می کنند . ایستگاه M به تازگی ساخته شده است و مقر اطلاعاتی RAMA در بزرگترین قمر زحل است . یکی از اعضای تیم تحقیقاتی RAMA به صورت مرموزی گم شده است . به عنوان یکی از افراد RAMA شما به سطح زحل فرستاده می شوید تا تحقیقات لازم پیرامون این ماجرا را آغاز کنید . شما هیچ راهی جز پیشرفتن به جلو برای رسیدن به جواب را ندارید .

سایر توضیحات : شما در بازی Pollen تجربه ی دو بازی به صورت همزمان را خواهید داشت . به این صورت که یا می توانید آن را به صورت اول شخص تجربه کرده و یا از سیستم جدید واقعیت مجازی استفاده کنید . ایستگاه M به گونه ای ساخته شده است که از کوچکترین اشیا آن گرفته در تعامل با شما هستند . شما به عنوان کلید معما باید پازل ها را حل کرده و از اسرار ایستگاه M پرده بردارید . هر صدایی که در بازی Pollen می شنوید داستان مخصوص به خود را دارد در هنگاه کاوش در محیط به صداهای اتموسفریک دقت کامل داشته باشید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Pollen

مشخصات بازی :نام بازی : Pollenپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Mindfield Gamesمنتشر کننده : Mindfield Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Pollen

لینک دانلود