تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر PREONE نسخه Codex

PREONE بازی جدید PREONE سبک اکشن می باشد. در آینده ای نزدیک، شهروندان یک شهر که فقط ماشین های آنها باقی مانده اند، فکر می کنند که چه چیزی در خارج ‌از این جهان وجود دارد. رهبر این ماشین ها تصمیم گرفت تا تیم تحقیقاتی را برای پاسخگویی به کنجکاوی شهروندان آماده کند و به همین ترتیب، تیم های جست وجوگر در خارج از شهر خود به جهان ناشناخته مهاجرت کردند. چهار کشف تمدن را در حالی که سرگردان شده بودند کشف کردند و طی 10 سال آن را کشف کردند، اما هیچ مدرکی از زندگی پیدا نکردند. آنها یک به یک مردند، و در حال حاضر فقط کاوشگر ارشد باقی مانده است. با این وجود کاوشگر ارشد به تحقیقات خود ادامه داد. تحقیقات توسط کسی شروع می شود که کاوشگر ارشد است. کاوشگر ارشد که همکارش را گم کرده است و قاتل اورا پیدا کرده است شروع به تعقیب فردی می کند که همراه او را کشته است. در طول سفر خود دعا می کند چیزهای جدیدی را تجربه کند و با چالش های مختلف مواجه شود. او دشمن در نظر گرفته و به آن حمله میکند. به صورت خطی پیشرفت می کند که برای داستان عمیق تر مهم است . سختی بازی در آینده ای نزدیک، شهروندان یک شهر که فقط ماشین های آنها باقی مانده اند، فکر می کنند که چه چیزی در خارج ‌از این جهان وجود دارد. رهبر این ماشین ها تصمیم گرفت تا تیم تحقیقاتی را برای پاسخگویی به کنجکاوی شهروندان آماده کند و به همین ترتیب، تیم های جستجوگر در خارج از شهر خود به جهان ناشناخته مهاجرت کردند. در حالی که سرگردان شده بودند 4 تمدن را طی 10 سال کشف کردند اما هیچ مدرکی از زندگی پیدا نکردند. آنها یک به یک مردند، و در حال حاضر فقط کاوشگر ارشد باقی مانده است. با این وجود کاوشگر ارشد به تحقیقات خود ادامه می دهد.

 
نام: PREONE
شرکت سازنده: PDDS ENT
امتیاز استیم: 6/10
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن,ماجراجویی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: PC
رمز فایل: www.download.ir

PREONE

In the far future, citizens of a city where only machines are left, wondered what's out in the world. The leader of the machines decided to make an explorer team to answer the citizens' curiosity. And so, the explorer teams adventured into the unknown world beyond their city.
Four explorers found a civilization while wandering around and explored it for 10 years but did not find any evidence of life. They were disconnected one by one, and now only explorer Pray remained. Despite this, Pray continued exploration in order to complete his given task.

لینک دانلود