تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Project Highrise نسخه SiMPLEX

Project Highrise یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی SomaSim  طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Kasedo Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . وظیفه شما به عنوان یک معمار و توسعه دهنده ساخت آسمان خراش شهر های مشهور جهان است ، سازه هایی که از آنها به عنوان شاهکارهای هنری و مهندسی یاد می شوند . اما یک آسمان خراشی وجود دارد که فراتر از یک ساختمان فولادی باید به آن نگریست ، یک اکوسیستم پیچیده ، مردمانی که در آن روزگار می گذرانند . آنها به یک ماشین پیچیده تبدیل شده اند و شما باید مدیریتشان را برعهده گیرید . از لحظه ای که زمین را برای ساخت بنایی تخریب می کنید ، تمامی تصمیم ها برعهده شماست . به عنوان یک معمار باید تمامی نیازهای اولیه ساخت و ساز را هماهنگ کنید . به عنوان مالک ساختمان باید برای شادی مردم ساختمان تلاش کنید و اجاره ها را در موعد مقرر دریافت نمایید . سعی کنید آینده نگر باشید تا بتوانید با ساخت ساختمان ها و ادارات دیگر ، درآمد بیشتری را به دست آورید . اگر در مدیریت ساختمان ها موفق عمل کنید پس از مدتی یکی پس از دیگری مستاجران خود را از دست خواهید داد و آن زمان است که همه برای دیدن شکست شما صفی طویل را تشکیل می دهند .

سایر توضیحات : بازی این امکان را به شما می دهد تا با تاسیس دفتری در آدرسی مشخص ، سرمایه های خارجی را جذب کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید . اگر بتوانید در همان ابتدا ، شایستگی های خود را اثبات نمایید ، مطمئن باشید پروژه های بزرگی به شما محول خواهد شد ، پروژه هایی مانند ساخت آپارتمان های لوکس و وسایل شهربازی . شبیه سازی عمیق و پیچیده ای از یک آسمان خراش مدرن ، انواع متنوعی از مستاجران با ویژگی های منحصر به فرد ، سطوح دشواری مختلف ، آزمون مهارت با سناریوهای چالش برانگیز و امکان استخدام مشاوران تخصصی تنها بخشی از ویژگی های بازی است .

v1.6.1 تمامی DLC های زیر را شامل می شود :

– Project Highrise – PrePurchase DLC – Project Highrise: Las Vegas – Project Highrise: Miami Malls – Project Highrise: Tokyo Towers – Project Highrise: London Life – Project Highrise: Brilliant Berlin

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Project Highrise نسخه GOG

 

مشخصات بازی Project Highrise :

نام بازی : Project Highriseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SomaSimمنتشر کننده : Kasedo Gamesسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Project Highrise

لینک دانلود