تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Pup 2 No Good 2016

Pup 2 No Good 2016 عنوان یک انیمیشن کارتونی جدید می باشد که به تازگی و در تاریخ 5 آپریل 2016 توسط کمپانی Entertainment One با کارگردانی Egoitz Rodriguez منتشز شده است و در اختیار عموم قرار گرفته است. انیمیشن Pup 2 No Good 2016 که در مدت 87 دقیقه تولید شده است در رابطه با زندگی گروهی از حیوانات مزرعه و اتفاقاتی است که برای آن ها پیش می آید. قسمت اول این انیمیشن با عنوان Pup در سال 2013 ساخته شده است و داستان کمک سگ گله Pup به گوسفند سیاه است. در قسمت این انیمیشن کارتونی بار دیگر حیوانات قسمت بر میگردند و شما را با ماجرا های خود سرگرم می کنند و اوقات خوشی را برای شما می سازد.

سایر توضیحات : در انیمیشن کارتونی Pup 2 No Good 2016 شما با زندگی حیوانات مزرعه را بار دیگر دنبال می کنید، حیواناتی که انگار نمی توانند خود را از خطر و مشکل دور کنند. پس از آن که حیوانات مزرعه Liberty به خانه بازگشتند PUP احساس غم زیادی داشت و همیشه غمگین بود و در این لحظه بود که تمامی موجودات مزرعه از جمله اسب و اردک و گاو و … تفاوتی های ظاهری خود را فراموش کردند و برای کمک به Pup با هم متحد شدند و سعی کردند تا او را خوشحال کنند. در این قسمت موجودات مزرعه در خواهند یافت که چگونه می توانند با هم یک خانواده باشند و لذت خانواده داشتن را به خوبی حس می کنند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Pup 2 No Good 2016

مشخصات دیگر کارتون Pup 2 No Good 2016 :– ژانر : انیمیشن – کمدی– کارگردان : Egoitz Rodriguez– شرکت سازنده : Entertainment One– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 5 آپریل 2016– مدت زمان : 87 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDRip– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : ندارد 

Pup 2 No Good 2016

لینک دانلود