دانلود فیلم آموزشی Quick And Dirty VFX Tips in Maya

فیلم آموزشی Quick And Dirty VFX Tips in Maya یادگیری برخی ار تکنیک های تولید ثابت برای VFX در نرم افزار مایا می باشد که توسط شرکت Digital Tutors برای تمامی علاقه مندان به کار با نرم افزار مایا عرضه شده است . این فیلم آموزشی توسط یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین مدرسین فتوشاپ Floyd Bishop طراحی شده است و شما می توانید با یادگیری تمامی مباحث و تکنیک های جدید راه های چگونگی استفاده از VFX و روش های استفاده از آن و تولید جامد را آموزش ببینید .

به کمک فیلم آموزشی Quick And Dirty VFX Tips in Maya می توانید تکنیک های پیشرفته Maya از جمله ایجاد کردن دود بصورت کاملا طبیعی, ایجاد شعله های آتش, موم ذوب, اثرات انتقال از راه دور و بسیاری از این کارها را با کمی زمان بصورت کاملا واقعی انجام دهید و جلوه های بصری بسیار چشمگیری را در مایا با استفاده از رهبری درست و بدون مشکل ایجاد کنید . امیدواریم که از دانلود این مجموعه آموزشی لذت ببرید .

1 2 3 4

ویژگی های نرم افزار Quick And Dirty VFX Tips in Maya :

– استفاده از تکنیک های VFX

– چگونگی استفاده از VFX

– ایجاد کردن دود بصورت کاملا طبیعی

– ایجاد شعله های آتش

– موم ذوب

– اثرات انتقال از راه دور

مباحث این دوره ی آموزشی :– مقدمه و مرور کلی پروژه– بحث در مورد اثرات تکنیک های اساسی– ایجاد یک اثر دود– تولید یک اثر طلسم سرد– ادامه اثر طلسم سرد– استفاده از شعله های آتش شمع– ایجاد اثر موم ذوب– شعله خاموش– نورد کاغذی– سحر و جادو– استفاده از اثر انتقال از راه دور– در ادامه با اثر انتقال از راه دور– قطعات و اجزای اثر انتقال از راه دور و تکمیل آن– البته بسته بندی و نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Quick And Dirty VFX Tips in Maya :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Floyd Bishop– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 43 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Maya– تاریخ انتشار : 10-01-2016– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– منبع : Digital Tutorsبرای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود