دانلود فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1

فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1 اولین سری از مجموعه آموزش هایی است که شما را برای شروع کار با نرم افزار محبوب ZBrush آماده می کند. فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1 توسط شرکت Digital Tutors که با نام Pluralsight نیز شناخته می شود ساخته شده است. مجموعه دوره آموزشی Quick Start To ZBrush شامل 5 قسمت می شود که در هر کدام از آن ها شما می توانید با استفاده از فایل های تمرینی موجود در آن و به صورت گام به گام تمامی آن چه که نیاز دارید تا بدانی را یاد می گیرید.

سایر توضیحات : در آغاز دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1 اصول اولیه کار با نرم افزار ZBrush را آموزش می بینید. در رابطه با ناوبری و رابط کاربری نکاتی را یاد می گیرید، سپس مدرس این دوره آموزشی Justin Marshall روش هایی که برای کار کردن ابتدایی با هندسه ابتدایی و تقسیم های هندسی کاربرد دارند را آموزش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Quick Start To ZBrush Volume 1

سرفصل های دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1 :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– رابط کاربری و راهبری

– کار با پیکسل ها و نقاشی 2.5D

– کار با فایل ها

– استفاده از primitives

– تبدیل هندسه سراسر نقاشی

– تنظیمات نمایش هندسه

– کار با سطوح زیر بخش

– مجمسه سازی و شکل دادن

– استفاده از تکان ها و آلفا ها

– ماسکه سازی هندسی

– استفاده از زیر ابزار ها

– مأموریت های بخش 1

مشخصات فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 1 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 38 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Quick Start To ZBrush Volume 1

لینک دانلود