تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 2

Quick Start To ZBrush Volume 2 عنوان دومین فیلم آموزشی از مجموعه آموزش های یادگیری سریع نرم افزار ZBrush تحت عنوان Quick Start To ZBrush می باشد که توسط شرکت Digital Tutors تهیه شده است و توسط Justin Marshall تدریس می شود. در دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 2، مفاهیمی که در بخش اول پوشش داده شد را می سازیم. ابتدا در رابطه با تکینک های ساخت اولیه بحث می شود. در ادامه نیز درباره موضوع مهم polygroup صحبت می شود و به روش هایی برای اصلاح هندسه ها در نرم افزار ZBrush نگاهی انداخته خواهد شد.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 2 همچنین برخی از تکنیک های ویژه مجسمه سازی شخصیت در علاوه بر یک روش خودکار براب ساختن مجدد یک توپولوژی مش آموزش داده می شود. در ادامه نکاتی نیز در رابطه با پنل حلقه ها، که با استنسیل ها کار می کنند و خرابی های موجود را با راه های متفاوت اصلاح می کنند، را کسب می کنید. در ادامه نیز شما می توانید با استفاده از فایل های تمرینی که در اختیار شما قرار گرفته است می توانید یک شخصیت و عناصر مکانیکی برای استفاده در قطعات مختلف را بسازید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Quick Start To ZBrush Volume 2

سرفصل های دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 2 :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– ساخت پیشرفته انسان اولیه

– ساخت آرماتور های ZSphere

– کار با polygroup

– اصلاح هندسی

– دفرمه کردن هندسی

– مجسمه سازی شخصیت

– استفاده از QRemesher

– استفاده از آلفا های شخصی

– کار با پنل حلقه ها

– مجسمه سازی با استنسیل

– اصلاح خرابی ها

– استخراج هندسی

– مأموریت های بخش 2

مشخصات فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 2 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 50 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Quick Start To ZBrush Volume 2

لینک دانلود