تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3

فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3 سومین مجموعه از دوره های آموزشی یادگیری سریع نرم افزار ZBrush با عنوان Quick Start To ZBrush می باشد که شرکت Digital Tutors آن ها را تهیه کرده است. در دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3 بر روی مفاهیم تدریس شده در بخش های یک و دو این مجموعه ساخته شده است. ما ابتدا از بحث در رابطه با استفاده کردن و دست کاری کردن مواد شروع می کنیم. سپس تکنیک هایی برای ساخت بافت ها یا نقاشی چندگانه مدل خود پوشش داده می شود.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3 علاوه بر مطالب گفته شده، در رابطه با UV ها صحبت می شود و همچنین به شما آموزش می دهد که چگونه اشکال هندسی مختلف را با استفاده Shadowbox، از ماسک ها بسازید. در انتها نیز یاد خواهید گرفت که چگونه قطعات چند تکه را با استفاده از شبکه سازی مجدد به هم متصل کنید و سپس آن ها را با استفاده از براش های کلیپینگ Justin Marshall، مدرس این دوره آموزشی شرح داده می شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Quick Start To ZBrush Volume 3

سرفصل های دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3 :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– کار با مواد

– اصول Polypainting

– نقاشی با لمس کردن و آلفا ها

– کار با UV ها

– استفاده از نقشه های بافتی

– افزودن نویز های سطح

– استفاده از Shadowbox

– شبکه سازی مجدد هندسی

– جزییات پروژه

– کلیپینگ هندسی

– مأموریت های بخش 3

مشخصات فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 3 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 35 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Quick Start To ZBrush Volume 3

لینک دانلود