تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 4

Quick Start To ZBrush Volume 4 چهرمین بخش از فیلم آموزشی برای شروع یادگیری سریع کار با نرم افزار ZBrush می باشد که توسط شرکت Quick Start To ZBrush Volume 5 تهیه شده است. در بخش چهارم نیز همانند دوره های قبلی این مجموعه ابتدا مفاهیم تدریس شده در بخش قبل را مروری می کنیم و سپس یاد می گیریم که چگونه از براش های Insert Mesh برای اضافه کردن سریع هندسه های مختلف استفاده کنید. دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 4 نیز همچون دوره های قبلی توسط Justin Marshall آموزش داده می شود.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 4 همچنین خصوصیات Dyna Mesh قدرتمند و این که چگونه این ابزار می تواند در طراحی یک مش سریع کمک کند پوشش داده می شود. به شما در رابطه با براش های منحنی و براش های دیگر برای قرار دادن مش چند بخشی توضیح داده می شود. علاوه بر این در رابطه با ابزارهای توپولوژی در نرم افزار زدبراش و همچنین استفاده از Spotlight برای بافت های پروژه آموزش می بینید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Quick Start To ZBrush Volume 4

سرفصل های دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 4 :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– کار با Insert Mesh brushes

– استفاده از DynaMesh

– استفاده از براش های منحنی

– کار با براش های Insert Multi-Mesh

– استفاده از براش های Tri-Part

– کار با ابزار توپولوژی

– جزییات طرح ریزی دوباره

– بافت به کمک Spotlight

– انتقال polypaint

– استخراج نقشه های نرمال جایگزینی

– مأموریت های بخش 4

مشخصات فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 4 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 36 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Quick Start To ZBrush Volume 4

لینک دانلود