تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 5

Quick Start To ZBrush Volume 5 پنجمین و آخرین قسمت از فیلم های آموزشی شرکت Digital Tutors در ارتباط با شروع سریع و آسان یادگیری نرم افزار ZBrush می باشد. دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 5 نیز مانند دوره های قبلی توسط Justin Marshall تدریس می شود. در این دوره هم ابتدا مروری بر مفاهیمی که در دوره های قبلی تدریس شد خواهیم داشت و سپس با ژست دادن به مدل شخصیت خود با استفاده از پوشش توپولوژیک و Transpose Master این دوره را آغاز خواهیم کرد.

سایر توضیحات : در ادامه دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 5 به بررسی لایه های سه بعدی و این که آن ها چگونه می توانند برای افزودن جزییات در مسیر های بسیار انعطاف پذیر مورد استفاده قرار گیرند. ما علف های درشت را با استفاده از FiberMesh به طرح ابتدایی خود اضافه می کنیم و در ادامه نیز با تنظیم نور و روشنایی، رندر کردن turntables و ذخیره کردن تصاویر و فیلم ها این دوره را به پایان خواهیم برد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Quick Start To ZBrush Volume 5

سرفصل های دوره آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 5 :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– ژست دادن به مدل ها

– تمیز کردن ژست های هندسی

– استفاده از لایه های سه بعدی

– کار با FiberMesh

– افزودن نور ها ساده

– اصول بهترین پیش نمایش

– استفاده از LightCaps

– استفاده از فیلتر های BPR

– ساخت turntables

– ذخیره سازی تصاویر و فیلم ها

– استفاده از Decimation Master

– یکپارچه سازی با برنامه های کاربردی دیگر

 – مأموریت های بخش 5

مشخصات فیلم آموزشی Quick Start To ZBrush Volume 5 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 36 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Quick Start To ZBrush Volume 5

لینک دانلود