تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Red Comrades Save the Galaxy Reloaded نسخه FitGirl

Red Comrades Save the Galaxy Reloaded یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Buka Development ساخته شده است . استودیوی مذکور تاکنون موفق به ساخت عناوین Red Comrades 2: For the Great Justice و Red Comrades Collector’s Edition Upgrade شده است ، که این عناوین از بازی های موفق در سبک بازی های ماجراجویی می باشند . در سال های اخیر بازی های سبک ماجراجویی با پیشرفت چشم گیری روبرو شده اند و این بازی سازان در طول سال تعداد زیادی بازی در این سبک محبوب منتشر می کنند . در این بازی شما در تنقش یک سرباز روسی می باشید و باید با استفاده از نیروهای خود با تحدیدی که کشور شما را تحدید می کند مبارزه کنید و دشمنان خود را از سر راه بردارید و از یک ابروریزی ملی جلوگیری کنید . بازی Red Comrades Save the Galaxy Reloaded یکی از عناوین متفاوت در سبک ماجراجویی می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یکی از قهرمانان ارتش روسیه می باشید . Vasily Ivanovich Chapaev و همراهش که aide Petka نام دارند دو تن از ورزیده ترین و حرفه ای ترین سربازان روسیه می باشند ، متوجه می شوند که پرچم سرخ از مقر فرماندهی ارتش سرخ دزدیده شده است به همین دلیل آنها مامور می شوند که بدنبال این پرچم بروند و آن را سالم به کشور خود بازگردانند . در همین حین در ماه یک نژاد پیشرفته از موجودات فضایی تصمیم می گیرند که به زمین حمله کنند و زمین را تبدیل به یکی از سیارات تحت کنترل خود در آورند و تمام انسان ها را تبدیل به برده خود کنند ، حال این مسئولیت بر گردن شما می باشد که با این نیروهای شیطانی مبارزه کرده و زمین را نجات دهید . گرافیک هنری این بازی یکی از زیباترین و باجزئیات ترین گرافیک های چند سال اخیر می باشد . گیم پلی این بازی طوری طراحی شده است که با سرعت بالای خود شما را شدیده درگیر خود کند بطوری که شما حتی یک لحطه نیز نمی توانید از این بازی جدا شوید .

دانلود بازی کامپیوتر Red Comrades Save the Galaxy Reloaded نسخه FitGir

مشخصات بازی :نام بازی : Red Comrades Save the Galaxy Reloadedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Buka Developmentمنتشر کننده : Buka Developmentسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

Red Comrades Save the Galaxy Reloaded

لینک دانلود