تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Reigns Collectors Edition v1.22

Reigns Collectors Edition یکی از بازی های سبک ماجرایی , نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Nerial طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Devolver Digital برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بر روی تخت پادشاهی به عنوان یک پادشاه خیرخواه و یا بدخواهد تکیه زنید و حکومت خود را آغاز کرده و سعی کنید با فتح سرزمین های مختف , قلمرو خود را گسترش داده و عصری مدرن در قرون وسطی خلق کنید . تصمیماتی که به عنوان پادشاه اخذ می کنید باعث خواهد شد ت دوست و دشمنان فراوانی برای خود بسازید پس در حین تصمیم گیری بیشترین دقت و هوش را خرج دهید زیرا اتحاد دشمنانتان می تواند حکومت شما را به پایین کشد .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش حکمران به ایفای نقش می پردازید . هر سال از سلطنت شما که می گذرد , اتفاقات و چیزهای جدیدی برای شما رخ خواهد داد که باید سعی کنید اتفاقاتی مانند عدالت میان کلیسا , مردم , ارتش و خزانه داری را رعایت کنید . تصمیمات محتاطانه و برنامه ریزی دقیق برای یک سلطنت طولانی بسیار مهم است اما گاهی انگیزه های پیش بینی نشده , رویدادهای عجیب و فقر می تواند حتی ریشه دارترین و باتجربه ترین حاکمان را نیز به زانو درآورد . بازی این اجازه را به شما می دهد تا برای گسترش سرزمین هایتان با سایر دشمنانتان متحد شده و حتی با ارتش انها در برابر دشمنان نبرد کنید . جالب است بدانید برخی حواث در قرن اخیر مانند سوزاندن جادوگران , سیاست های شرور و روشنگری های علمی در این بازی شبیه سازی شده اند . امکانات و توانایی های در بازی وجود دارد که در ایتدا در دسترس نیست اما هرچه پیش می روید و کارت های جدیدی را بازی می کنید بازی این اجازه را به شما می دهد تا از آنها استفاده کرده و راحتر به اهدافتان برسید .

ویرایش Collectors Edition موارد زیر را شامل می شود : – Reigns – Soundtrack – Companion Book – Songs of Reigns 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Reigns.Collectors.Edition-Screen

 مشخصات بازی  Reigns Collectors Edition :نام بازی : Reigns Collectors Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nerialمنتشر کننده : Devolver Digitalسبک بازی : ماجرایی , نقش آفرینی و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Reigns Collectors Edition

لینک دانلود