تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Remote Fingerprint Unlock v1.4.1

Remote Fingerprint Unlock نام نرم افزار کاربردی می باشد که برای دستگاه های اندرویدی ساخته و طراحی شده است تا از آن برای باز کردن قفل ها با استفاده از اثر انگشت خود استفاده کنید . شما برای راه اندازی و استفاده از این نرم افزار باید ابتدا نرم افزار Fingerprint Credential Provider module را بر روی PC یا کامپیوتر خود و روی ویندوز های 7 ، 8 یا 10 نصب کنید . شما باید دستگاه اندرویدی و PC خود را به یک حساب کاربری مشترک متصل کنید . پس از نصب نرم افزار نام برده بر روی PC این نرم افزار را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کرده و سپس به قسمت تنظیمات ( Setting ) رفته و بعد در قسمت Accounts و Add Account را انخاب کرده و حساب کاربری مشترک خود را اضافه می کنید . در این نرم افزار شما می توانید از قابلیت هایی همچون ورورد به سیستم ، باز کردن حساب ها ، استفاده از تم های مختلف استفاده کنید . از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به حذف تبلیغات ، تعداد حساب های نامحدود در آن ، دارای Wake-On-Lan و… که بسیار مفید و کاربردی می باشند .
نام: Remote Fingerprint Unlock
حجم فایل: 2.8 مگابایت
شرکت سازنده: Rusu Andrei
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

Remote Fingerprint Unlock - v1.4.1

For the application to work, you need to install the Fingerprint Credential Provider module on your Windows PC (Windows Vista/7/8/10). You can download it here: http://bit.ly/2Q4YoUP
The module only runs when the logon screen is active, so, in order to connect your computer, add an account, etc., simply lock your computer (Windows Key + L, or from the Start Menu).

لینک دانلود