تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Requiem by Erich Sann v1.7.5

Requiem by Erich Sann, an horror story نام بازی اندروید در سبک بازی های آرکید و ترسناک است که توسط استودیوی بازی سازی IndieFist برای دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . از خانه همسایه شما همیشه صدای یک موسیقی ترسناک می آید کسی در این خانه ویولن می زند و بسیار دلهره آور است شما تصمیم می گیرید که به این خانه بروید تا از رمز و راز های نهفته در آن آگاه شوید . وارد این خانه می شوید ناگهان ویولن را در جایی می بینید تصمیم می گیرد که ویولن را بردارید تا دیگر صدای موسیقی ترسناک نیاید . ماجراجویی شما در این خانه آغاز می شود باید هر چه سریع تر از خانه فرار کنید از دیوار بپرید و وارد باغ شوید برای باز کردن در ها باید اشیاء مختلف را پیدا کنید و از آن ها استفاده کنید و معما های در ها را حل کنید . در این بازی روح پیرمرد شیطان اریش سان پنهان شده است او می تواند شما را از طریق چشمانتان ببیند حواستان را جمع کنید تحت هیچ شرایطی خودتان را به ارواح نشان دهید مخفیانه حرکت کنید تا اینکه از خانه خارج شوید . مواظب خودتان باشید ممکن است جان خود را از دست بدهید . اگر از طرفداران بازی های ترسناک هستید بدون شک Requiem by Erich Sann, an horror story را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و ماجراجویی خود را در خانه ی ترسناک آغاز کنید. .
نام: Requiem by Erich Sann
حجم فایل: 67 مگابایت
شرکت سازنده: IndieFist
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.7.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Requiem by Erich Sann - v1.7.5

You then decide to rob the violin secretly…
Here is where your adventure of terror will begin, your fun and sparkling game about the evil Erich Sann with those rare eyes and his secrets.
Jump the stone wall and enter the Garden, you will find objects to solve the puzzles and open doors, some doors need a special key. Find all the keys.

لینک دانلود