تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر Resident Evil Village

Resident Evil Village

در این بازی که هشتمین قسمت از داستان اصلی مجموعه ی Resident Evil را روایت می کند ، شما قرار است یک وحشت مبتنی بر بقا را تجربه کنید که تا به حال مانند آن را ندیده اید . به لطف گرافیک پر جزئیات ، دوربین اول شخص اکشن و داستان پردازی استادانه ، ترسیدن هیچ وقت تا این حد واقع گرایانه نبوده است . داستان

بازی Resident Evil Village

دنباله ای مستقیم برای عنوان Resident Evil 7 biohazard می باشد و چند سال بعد از وقایع آن جریان دارد و قرار است مجموعه داستان های کاملا جدیدی را از زندگی پر ماجرای اتان وینترز و همسرش میا در یک مکان جدید که در آن اثری از کابوس های گذشته نیست ، روایت کند . درست زمانی که آن ها می خواهند زندگی خود را در کنار هم از نو شروع کنند ، فاجعه برای باری دیگر به سراغ آن ها می آید . همان طور که گفته شد دوربین بازی به صورت اول شخص اکشن می باشد و بازیکن در نقش اتان وینترز قرار می گیرد و نبردها و تعقیب و گریزهای وحشتناک را به صورت اول شخص تجربه می کند . قرار است در این بازی شاهد یک سری شخصیت های آشنا باشیم و همچنین شخصیت های جدیدی نیز به داستان بازی اضافه می شوند . کریس ردفیلد همیشه در مجموعه ی Resident Evil به عنوان یک قهرمان دوست داشتنی شناخته می شد ، اما در این عنوان به نظر می رسد که اهداف شومی را دنبال می کند . تعداد زیادی دشمن در دهکده وجود دارند که قصد نابودی اتان را دارند و سعی می کنند دوباره او را به فجایعی که در گذشته تجربه کرده است ، بازگردانند . دهکده ی بازی بسیار زنده و نفس گیر طراحی شده است ، این منطقه یک سری رمز و راز در خود دارد که به مرور در داستان بازی کشف خواهند شد . 
نام: Resident Evil Village
شرکت سازنده: CAPCOM Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - اکشن - اول شخص - ماجرایی
منتشر کننده: CAPCOM Co., Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Resident Evil Village

Experience survival horror like never before in the eighth major installment in the storied Resident Evil franchise - Resident Evil Village. Set a few years after the horrifying events in the critically acclaimed Resident Evil 7 biohazard, the all-new storyline begins with Ethan Winters and his wife Mia living peacefully in a new location, free from their past nightmares. Just as they are building their new life together, tragedy befalls them once again.

لینک دانلود