دانلود مراسم افتتاحیه Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony

Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony مراسم افتتاحیه بازی های المپیک تابستانی ریو 2016 در بعدظهر جمعه 5 آگوست 2016 در ورزشگاه Maracanã در شهر Rio de Janeiro راس ساعت 20 به وقت محلی آغاز شد . این اولین بار بعد از المپیک 1900 می باشد که محل برگزاری مراسم در مکانی به غیر محل استقرار ورزشکارها می باشد . مراسم المپیک از یکسری قوانین ها و منشور المپیک پیروی می کند که طبق آن مراسم افتتاحیه این رویداد بزرگ ورزشی و بین الملی شامل سخنرانی خوش آمد گویی , بالا بردن پرچم ها و رژه ی ورزشکاران می باشد . در واقع این عمل به نوعی نمایش فرهنگ های مختلف به تمام دنیا می باشد . چیزی بالغ بر 78 هزار نفر در مراسم افتتاحیه در ورزشگاه ماراکانا حضور داشتند .

دانلود مراسم افتتاحیه Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony

سایر توضیحات : مراسم افتتاحیه با نمایش تصاویر هوایی از ریو آغاز شد . سپس رئیس کمیته ی بین الملی المپیک Thomas Bach به صحنه آمده و دقایقی را صحبت می کند . سپس بعد از نمایش قسمت های مختلف از فرهنگ برزیل پرچم این کشور در دهکده به نمایش به احتزاز درآمده و سپس پرچم 60 کشور دیگر توسط ورزشکاران برزیلی حمل می شود . همانند جام جهانی 2014 برزیل در المپیک 2016 نیز از بیش از 6000 داوطلب برای اجرای طرح مراسم افتتاحیه سرانجام با چند نفر به توافق رسید . شما در ادامه می توانید این مراسم زیبا را از سایت دانلود کرده و یا آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید .

دانلود مراسم افتتاحیه Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony

مشخصات مراسم Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony :

– ژانر : مراسم– محصول کشور : برزیل– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 4 ساعت 3 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : Wikipedia

Rio Summer Olympics 2016 Opening Ceremony

لینک دانلود