تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Rocket League NBA Flag Pack نسخه SKIDROW

Rocket League NBA Flag Pack جدیدترین بازی در سبک اکشن , ورزشی و مسابقه ای می باشد که توسط استودیوی Psyonix ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . اگر شما جز آن دسته از طرفداران سر سخت سری بازی Crash می باشید ترجبه ی این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم بازی مبتنی بر ماشین و رقابت با دیگران که در این مسیر برای رسیدن به نقطه ی اول آزاد هستید تا کارهای مختلف انجام دهید . مناطق بر جزئیات و قابلیت مولتی پلیر بودن Rocket League NBA Flag Pack آن را به یک بازی زیبا نزد هواداران تبدیل کرده است . بازی Rocket League مبتنی بر رکات سریع و تصمیم گیری با دقت می باشد . در این محتوای جدید بازی که به نام NBA Flag Pack می باشد شما قادر خواهید بود تا از میان 30 تیم موجود در مسابقات بسکتبال تیم مورد نظر خود را انتخاب کرده و بازی را انجام دهید در واقع بازی تلفیقی از بازی بسکتبال ولی در قالب ماشین سواری می باشد .

سایر توضیحات : چیزی بالغ بر 10 میلیون حالت شخصی سازی برای آیتم ها و ماشین های داخل بازی وجود دارد . شما به صورت هم زمان با 8 بازیکن می توانید به صورت آنلاین بازی کنید . بازی های 2 , 3 و 4 نفره ی آن بسیار زیبا می باشند . همچنین شما قادر خواهید بود تا بازی را به صورت هم زمان با کاربران کنسول Playstation 4 تجربه کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Rocket League NBA Flag Pack

مشخصات بازی :نام بازی : Rocket League NBA Flag Packپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Psyonixمنتشر کننده : Psyonixسبک بازی : اکشن , ورزشی , مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Rocket League NBA Flag Pack

لینک دانلود