تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Ruby On Rails 5 New Features

Ruby On Rails 5 New Features یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Kevin Skoglund تدریس می شود. در دوره آموزشی Ruby On Rails 5 New Features یاد می گیرید که چه امکانات و خصوصیات جدیدی در نسخه 5 نرم افزار Ruby On Rails اضافه شده است. Rails 5 سریعتر است، میزان کمتری از Memory (حافظه) را اشغال می کند و ویژگی ها و توسعه های بسیار زیادی را در اختیار شما در این نسخه قرار می دهد تا کارآیی آن بالاتر رود. در دوره آموزشی Ruby On Rails 5 New Features یاد می گیرید که از ActionCable برای دسترسی به WebSockets چگونه استفاده کنید و ویژگی های real-time مثل چت، بازی ها و اعلان ها را طرحی کنید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Ruby On Rails 5 New Features بررسی می کنید که چگونه Rails را به عنوان بخشی از JSON پیکربندی کنید، چگونه از توربو لینک ها برای بهینه سازی بارگذاری صفحه استفاده کنید و چگونه قالب هاب جدای کنترلر ها را رندر کنید. در این دوره آموزشی همچنین موارد بسیار زیاد دیگری را از جمله متود های ذخیره سازی زمان و پیشرفت های دیگر Rails 5 را نیز خواهید آموخت. در این فیلم آموزشی شما تغییرات کلیدی در ورژن جدید این نرم افزار انجام شده و در برنامه نویسی هایی که انجام می دهید تأثیر گذار است راخواهید آموخت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

 Ruby On Rails 5 New Features

سر فصل های دوره آموزشی Ruby On Rails 5 New Features :

– مقدمه– ویژگی های غالب– بهبود ها– Deprecations و حذف– نتیجه گیری

مشخصات فیلم آموزشی Ruby On Rails 5 New Features :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Kevin Skoglund– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 21 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 800*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Ruby On Rails 5 New Features

لینک دانلود