تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Russian Woodpecker 2015

The Russian Woodpecker 2015 یک فیلم مستند با مضمون جنگ می باشد که توسط شرکت Roast Beef Productions ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را آقای Chad Gracia بر عهده داشته است که یکی از کارگردانان موفق در زمینه مستند سازی بوده و سابقه ساخت فیلم های مستند مختلفی را در کارنامه ی کاری خود دارد او همچنین توانسته است 5 جایزه معتبر کسب کند و 7 بار نیز کاندید بوده است . نوسندگی The Russian Woodpecker 2015 نیز بر عهده ایشان بوده است .

The.Russian.Woodpecker.2015.www.Download.ir

سایر توضیحات : زمانی که کشور درگیر انقلاب و جنگ های داخلی هست قربانی اوکراینی فاجعه هسته ای چرنوبل رازی تاریک را کشف می کند و باید تصمیم بگیرد که جان خود را در معرض خطر قرار دهد و نقش مهمی را در این انقلاب رقم زند . این فیلم مستند همچنین با نام های دیگری نظیر complotto di Chernobyl نیز که به زبان روسی هست شناخته می شود . این فیلم مستند چهره واقعی اتحاد جماهیر شوروی را نشان داده و پرده از جنایات آنها بر می دارد . جماهیر شوروی یک کشور دسته 3 در آن زمان به شمار می رفت که با داشتن سلاح هسته ای و استفاده از تکنولوژی دزیده شده توانسته بود مردم را مطیع خود سازد .

The.Russian.Woodpecker.2015-1.www.Download.ir

مشخصات مستند سریالی The Russian Woodpecker 2015 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : اوکراین , آمریکا , انگلستان– زبان : انگلیسی , روسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک IMDB : ندارد
لینک دانلود