نرم افزار اندروید ارتباط بیسیم سامسونگ Samsung Flow v4.3.08

Samsung Flow نام نرم افزاری اندرویدی و بسیار کاربردی می باشد که توسط کمپانی بسیار بزرگ samsung ساخته و منتشر شده است . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید گوشی همراه یا تبلت اندرویدی خود را با لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل کنید و با استفاده از هر کدام از این دستگاه ها (گوشی یا pc خود) آن یکی را کنترل کنید . می توانید موقعیت مکانی آن یکی دیگر دستگاه خود را داشته باشید و یا به گوشی خود به دوربین pc خود متصل شده و خانه یا جایی که pc قرار دارد را با استفاده از آن دوربین ببنید . همینطور می توانید هات اسپات گوشی خود را با استفاده از pc روشن کرده و به آن متصل شوید بدون احتیاج به اینکه با گوشی یا تبلت خود کار کنید . می توانید اظلاعات این دو دستگاه را بر روی یک دیگر داشته باشید ، از آنها استفاده کنید ، آنها را به دستگاه دیگیری منتقل کرده و یا حتی آنها را در برنامه ها و سایت های اجتماعی به اشتراک بگذارید . شما برای استفاده از این نرم افزار باید نسخه ویندوزی آن را به همین اسم Samsung Flow از استور وبندوز 10 و یا دیگر سایت ها دریافت کرده تا به یک دیگر متصل شوند . شما حتی با استفاده از این نرم افزار می توانید تلف های خود را بر روی pc پاسخ دهید و یا پیام دهید .
نام: Samsung Flow
حجم فایل: 11 مگابایت
شرکت سازنده: Samsung Electronics Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v4.3.08
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: zip
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

Samsung Flow v4.3.08

Samsung Flow is a software product that enables a seamless, secure, connected experience across your devices. You can authenticate your tablet/PC with your smartphone, share content between devices, and sync notifications or view content from your smartphone on your tablet/PC. You can turn on the smartphone's Mobile hotspot to keep your tablet/PC connected.
You can also sign in to your tablet/PC using your biometric data (your iris or fingerprint) if you register with Samsung Pass.

لینک دانلود