دانلود بازی کامپیوتر Savage Resurrection نسخه PLAZA

Savage Resurrection یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی S2 Games, LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی S2 Games, LLC برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . نسخه جدیدی از اکشن کلاسیک Savage 1 متولد شده است . تجربه مبارزات نفسگیر و استراتژی های حیله گری در موتور بازیسازی Unreal 4 به اوج خود رسیده است . مبارزات در قالب تیم های 16 نفره صورت می گیرد و شما می توانید به عنوان فرمانده , تیم خود را برای رسیدن به پیروزی رهبری کنید .

سایر توضیحات : Savage یک بازی مولتی پلیر با تمرکز بر مسابقات طراحی شده است . در این نسخه تجهیزات و سلاح های مختلفی وجود دارد کخ مبارزات را جذابتر کرده و در طول رقابت تمامی توانایی های شما به چالش کشیده خواهد شد . گسترش ساختمان ها و سازه تیم خود , تحقیق و دستیابی به سلاح ها و آیتم های جدید , سرکوب مخالفان خود را با استفاده از سلاح محاصره , خرابکاری , به زانو درآوردن رقبا با استفاده از محاصره اقتصادی , وجود حالت تمرین با رباتها و فرماندهان , امکان سفارشی کردن مسابقات , وجود 5 نقشه و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Savage.Resurrection-Screen

 مشخصات بازی  Savage Resurrection :نام بازی : Savage Resurrectionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : S2 Games, LLCمنتشر کننده : S2 Games, LLCسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Savage Resurrection

لینک دانلود