تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مستند سریالی Saving Lives At Sea 2016

به روز رسانی :

1395/06/17 قسمت 4 اضافه شد

Saving Lives At Sea 2016 سریالی مستند با موضوع اجتماعی می باشد که ساخت شبکه BBC است . هر روز در سراسر بریتانیا گروهی داوطلبانه و بدون گرفتن پولی زندگی خود را در دست گرفته تا زندگی افراد غریبه را از دریا نجات دهند . Saving Lives at Sea داستان زن ها و مردانی عادی از موسسه غریق نجات رویال RNLI می باشد که سرتاسر کشور گشته و آماده ی آن هستند تا قایق های خود را به آب انداخته و جان افرادی را که برای نجات گریه می کنند نجات دهند . 24 ساعت هفته , 365 روز سال و در هر شرایط آب و هوایی آنها آماده ی انجام وظیفه هستند . در بیش از 150 سال داوطلبان RNLI زندگی بیش از 140 هزار نفر از مردم را نجات داده اند .

دانلود مستند سریالی Saving Lives At Sea 2016

سایر توضیحات : در قسمت اول از مستند سریالی Saving Lives At Sea 2016 شاهد یک معلم بازنشسته مهدکودک می باشیم که خود را در خطر قرار داده تا دو سگ را که به وسط آب رفته اند نجات دهد . در ولز یک داوطلب از بالای صخره ها به پاین شیرجه می زند تا زندگی یک فرد را نجات دهد یا در بلک پول نجات یک فرد آنگونه که باید پیش نمی رود در این مستند همواره لحظه های زیبایی از نجات افراد توسط مردمی دیگر را مشاهده می کنیم که بدون آنکه شناختی از یکدیگر داشته باشند جان خود را در خطر قرار می دهند تا زندگی یک فرد را نجات دهند .

دانلود مستند سریالی Saving Lives At Sea 2016

مشخصات مستند Saving Lives At Sea 2016 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2016– محصول کشور : آمریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک BBC : دارد

Saving Lives At Sea 2016

لینک دانلود