تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار شبیه سازی دینامیکی چاه های نفت و گاز Schlumberger OLGA 2015.1.2

به روز رسانی :

1395/1/15 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار شبیه سازی دینامیکی چاه های نفت و گاز Schlumberger OLGA ، یک نرم افزار قدرتمند تخصصی و مهندسی برای مدیریت پروژه و حل راه حل های مهندسین مشغول به کار در صنعت نفت و گاز در سراسر جهان می باشد ، نرم افزار Schlumberger OLGA محصولی پیشرفته و حرفه ای از کمپانی Schlumberger Software می باشد که به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . به جرات می توان گفت امروزه بیشتر شرکت های بزرگ نفتی و مهندسی در سراسر جهان از این نرم افزار قدرتمند استفاده می کنند . OLGA یک تامین کننده پیشرو در جهان می باشد که مهندسین می توانند خیلی راحت به مدیریت پروژه یکپارچه استفاده از ابزار استاندارد صنعتی برای شبیه سازی جریان چند پویا بپردازند . نسخه جدید نرم افزار Schlumberger OLGA از شبیه ساز جریان چند پویا پشتیبانی می کند ، OLGA ویژگی های پیشرفت های جدید و قابلیت استفاده بیشتر برای بهبود شبیه سازی را برای شما فراهم خواهد کرد ، در حال حاضر مدل به طور پیش فرض برای جریان طبقه در OLGA 2015، OLGA 2015 HD پیش بینی برای جریان طبقه ، سیستم های ویژه میعانات گازی را بهبود می بخشد . این نسخه شامل پیشرفت از بسته شدن مدل و حل برای ارائه سریع تر ، شبیه سازی قوی تر و پیش بینی بهتر بهبود یافته است . رژیم های جریان از جریان طبقه در درجه اول توسط تغییرات کوچکی از مرزهای برای انتقال بین رژیم است ، نرم افزار Schlumberger OLGA ویژگی های بهبود قابل توجهی در پیش بینی نقطه تجمع ، برای مدیریت مایع حیاتی است . در نرم افزار Schlumberger OLGA مدل لوله کشی و ابزار دقیق نمودار در حال حاضر در لوله کشی و ابزار دقیق نمودار (P & ID) با فرمت برای یک نگاه پاک و افزایش قابلیت استفاده ارائه شده است . P & ID علامت متعارف موجود می باشد .  (به عنوان مثال ، سوپاپ ، پمپ ، کمپرسور ، مبدل های حرارتی) و علامت مناسب ابداع شده است که در آن P & ID علامت قبلا وجود نداشت (به عنوان مثال، برای terminal nodes) . تعریف اتصالات سیگنال آسان تر ساخته شده است . هنگام ایجاد یک اتصال جدید ، یک جعبه محاوره ای را نشان می دهد متغیرهای موجود برای اتصال . به طور مشابه ، با دوبار کلیک کردن در اتصال به سیگنال های موجود به ارمغان می آورد تا کادر محاوره ای همان ، ساده سازی روند برای اتصال به شبکه را در حال ویرایش کامل سازد .

 

ویژگی های نرم افزار Schlumberger OLGA :

– ارتقاء به سیگنال اتصالات

پمپ گریز از مرکز و بهبود ESP

– شبیه‌ سازی و تنظیمات سیال

– شبیه‌سازی دینامیک لوله‌های نفت و گاز

به حداکثر رساندن تولید و به حداقل رساندن خطر

تجزیه و تحلیل پیش بینی شده توسط پویایی سیستم مانند تغییرات متغیر با زمان در نرخ جریان، ترکیب سیال، دما، رسوب مواد جامد و تغییرات عملیاتی

– مدیریت مواد جامد

شبیه سازی روش های عملیاتی کلیدی از جمله راه اندازی ، خاموش کردن

مدل سازی برای برنامه ریزی احتمالی

ارزیابی ریسک زیست محیطی در محیط های حفاری دی پیچیده pwater

– تجزیه و تحلیل دینامیک چاه برای هر تکمیل چاه به سیستم های خط لوله با انواع تجهیزات تکنولوژیکی

مدل های شبیه ساز جریان چند پویا وابسته به زمان رفتارها و یا جریان گذرا ، به حداکثر رساندن پتانسیل تولید

 

درباره کمپانی Schlumberger Software :

شلومبرگر منبع پیشرو در جهان برای فن آوری های مختلف می باشد ، کار اصلی Schlumberger مدیریت پروژه یکپارچه و راه حل اطلاعات به مشتریان مشغول به کار در صنعت نفت و گاز در سراسر جهان است . کمپانی Schlumberger حدود 115،000 نفر به نمایندگی از بیش از 140 ملیت و کار در حدود 85 کشور را به استخدام خود در آورده است . شلومبرگر وسیع ترین طیف وسیعی در صنعت از محصولات و خدمات از اکتشاف از طریق تولید ارائه می دهد .

 

Schlumberger OLGA

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Schlumberger OLGA 2015.1.2.137737
خرید
لینک دانلود