تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016

به روز رسانی :

1395/05/18 نسخه 720p و 1080p بلوری اضافه شد .

انیمیشن کارتونی Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016 که با نام  Scooby-Doo! WrestleMania Mystery 2 نیز شناخته می شود جدید ترین انیمیشن کارتونی است که پس از انیمیشن LEGO Scooby Doo Haunted Hollywood 2016 ساخته شده است. انیمیشن کارتونی Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016 بیست و ششمین فیلم است که از شخصیت Scooby-Doo تهیه شده است. این قسمت از این انیمیشن با همکاری شرکت های Warner Bros. Animation and WWE Studios ساخته شده است و دنباله ای بر انیمیشن Scooby-Doo! WrestleMania Mystery می باشد که در سال 2014 منتشر شده است. برای اولین بار در نمایشگاه کمیک کان سندیگو در تاریخ 23 جولای 2016 از کارتون رونمایی شد.

سایر توضیحات : انیمیشن کارتونی Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016 به کارگردانی Tim Divar ساخته شده است و نویسندگی آن را نیز Ernie Altbacker انجام داده است و همچنین از ستارگانی که در آن به ایفای نقش می پردازند می توانیم به حضور ستارگان دنیای WWE از جمله Miroslav Barnyashev, Saraya-Jade Bevis, Mark Calaway اشاره کنیم. داستان این انیمیشن هم بدین صورت اتفاق می افتد : زمانی که Scooby و Mystery Inc در حال تماشای یک مسابقه رانندگی آفرود هستند مدتی نمیگذرد که اتفاقات عجیبی شروع به اتفاق افتادن می کنند. یک مسابق دهنده فانتوم مرموز که تنها با نام Inferno شناخته می شود باعث ایجاد هرج و مرج می شود و مصم است تا در این مسابقه خرابکاری کند و این جا است که اسکوبی و دوستانش باید جلوی او را بگیرند و معما های موجود را هم حل کنند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016 :

– ژانر : انیمیشن – محصول کشور : ایالات متحده امریکا – تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 81 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip – فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Scooby Doo And WWE Curse Of The Speed Demon 2016

لینک دانلود