تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War Quatre Bras نسخه Skidrow

Scourge of War Quatre Bras یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی Slitherine Ltd ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Slitherine Ltd یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری Panzer Corps و Advanced Tactics Gold شده است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک شبیه ساز یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای بسیاری در این سبک مشغول فعالیت می باشند ، بازی هایی نظیر سری محبوب Goat Simulator و Arma از این بازی ها می باشند که با انتشار نسخه های مختلف خود و همچنین بسته های الحاقی هوشمندانه خود این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند ، بازی رایانه ای Scourge of War Quatre Bras یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک استراتژی و شبیه ساز موفق به خلق یکی از بهترین بازی های سبک شبیه ساز شده است .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش فرمانده ارتش بزرگی قرار دارید و باید با مدیریت صحیح این نیروها و فرستادن آنها به نبرد پیروز میدان شوید ، در بازی استراتژی Scourge of War Quatre Bras شما وارد نبردهای بسیار بزرگی خواهید شد که در آنها تعداد بسیر زیادی نیرو در دست دارید و باید با مدیریت صحیح آنها و فرستادن آنها به نبرد پیروز میدان شوید ، المان های بازی های شبیه ساز به این بازی کمک شایانی کرده است و باعث شده است که برای اولین بار در بازی های استراتژی شما به انتخابی غیر از نبرد نیز فکر کند ، در این بازی شما می توانید به سایر کشورهای دیگر قاصد بفرستید و با آنها صلح کنید و نیروهای و منابع اولیه خود را به سایر نقاط بفرستید . بازی رایانه ای Scourge of War Quatre Bras یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Scourge of War Quatre Bras نسخه Skidrow

مشخصات بازی Scourge of War Quatre Bras :

نام بازی : Scourge of War Quatre Brasپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Slitherine Ltdمنتشر کننده : Slitherine Ltdسبک بازی : شبیه ساز – استراتژینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Scourge of War Quatre Bras

لینک دانلود