تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SCP 087. Re

SCP 087. Re یکی از بازی های سبک ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی ArtemiZ Game طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . SCP-087 نام محوطه ای است که در دانشگاهی واقع شده و تمامی درهایی که به SCP-087 ختم می شوند از فولاد تقویت شده همراه با یک مکانیزم قفل الکترونیکی ساخته شده اند . هیچکدام از درب ها به راهحت قابل باز شدن نیست و باید ولتاژی مناسب برای باز شدن به آنها اعمال کرد . راهرویی تاریک دور تا دور شما را فرا گرفته است هیچ راهی جز ادامه دادن به مسیر وجود ندارد . تنها وسیله در دست شما , چراغ قوه ای است که کمی از مسیر را برای شما روشن می کند . هرچه ادامه می دهید به پایان راه نزدیک نمی شوید و ترس در وجود شما بیشتر رخنه می کند .

سایر توضیحات : بعضی از کارکنان و دانش آموزان در مورد شنیدن صدایی مانند ضربه زدن به درهای بخش SCP-087 گزارش کرده اند . گزارشی از برخی صداها در این بخش به دست شما رسیده است و شما برای بررسی موضوع وارد عمل شده و خود را به مکان مورد نظر می رسانید اما اتفاقاتی رخ می دهد که حتی در خیالتان نیز تصورش را نداشتید . فقط حواستان به روبرو نباشد و گاهی به پشت سر خود نگاهی بیندازید شاید این آخرین باری باشد که بر روی پاهای خود قدم برمیدارید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  SCP 087. Re :نام بازی : SCP 087. Reپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : ArtemiZ Gameمنتشر کننده : ArtemiZ Gameسبک بازی : ماجرایی و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

SCP 087. Re

لینک دانلود