دانلود بازی Scrap Mechanic – Survival نسخه Early Access

Scrap Mechanic – Survival

به روز رسان جدید بازی Scrap Mechanic می باشد که مدت زمان زیادی در توسعه بود و اکنون بالاخره در دسترس قرار گرفته است . این به روز رسان بسیار بزرگ محتویاتی به اندازه ی یک بازی جدید دارد و بزرگترین محتوای اضافه ی این بازی می باشد که تا به حال منتشر شده و توسعه دهندگان قصد دارند در آینده باز هم محتوای بیشتری را برای بازی عرضه کنند .

بازی Scrap Mechanic – Survival

چه متحویات جدیدی دارد ؟ این عنوان شامل یک حالت کاملا جدید با نام Scrap Mechanic می شود که در آن شما در نقش یک تعمیر کار وسایل و ربات های مکانیکی قرار می گیرید و ماموریت دارید که به یک سیاره بروید که در آن جا کشاورزی به طور کامل اتوماتیک شده است . ربات های این سیاره مسئول کاشت و برداشت محصولات کشاوری این سیاره و دیگر مناطق نزدیک هستند ، اما اختلالی در آن ها به وجود می آید که باعث می شود آن ها وظیفه ی خود را فراموش کنند و اکنون به دنبال کشتن شما و دوستانتان هستند و شما باید از تمام تجهیزاتی که وجود دارد ، استفاده کنید تا بتوانید زنده بمانید . علاوه بر اضافه شدن حالت Scrap Mechanic ، این به روز رسان بهبود و ارتقاهای زیادی در گرافیک بازی لحاظ می کند و سایه ها طراحی کاملا جدیدی دارند . موتور رندرینگ بازی نیز تغییر پیدا کرده است . همچنین در بخش Survival شاهد یک سیستم تولید زمین تصادفی هستیم که باعث می شود در این بخش زمین بازی هیچ وقت تکراری نباشد ، سیستم هوش مصنوعی نیز به این بخش افزوده شده است . برای اولین به این بازی سیستم شخصی سازی شخصیت ، نوار سلامتی ، نوار گرسنگی و نوار تشنگی اضافه شده است . دشمن های جدیدی هم در بازی حضور دارند و سیستم تخریب اشیا و محیط نیز در بازی وجود دارد . توسعه دهندگان همچنان بر روی حالت Scrap Mechanic کار می کنند و در آینده شاهد برطرف شدن مشکلات آن خواهیم بود . بخش اعظمی از باگ ها و مشکلات فنی بازی در این نسخه رفع شده اند و اکنون این عنوان بسیار بهینه تر از قبل است . 
نام: Scrap Mechanic - Survival
حجم فایل: 3.85 گیگابایت
شرکت سازنده: Axolot Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز - تحت شبکه و آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Axolot Games
رمز فایل: www.download.ir

Scrap Mechanic - Survival - Early Access

"Survival mode introduces a whole new mode to Scrap Mechanic! Here’s the deal: you’re a robot maintenance mechanic on a mission to a fully-automated farm planet. By sheer luck, you survive your spaceship crashing just before touchdown, but things are about to get worse! The Farmbots, originally programmed to harvest the land and send the produce to nearby planets, have gone haywire and are out to stomp you flat! Stranded on a planet full of rampaging robots, you and your friends have to use your wits, your imagination and wily knack of turning your surroundings to your advantage to stay alive!This is how 5G will take mobile gaming to the next level"

لینک دانلود