دانلود فیلم آموزشی Sculpting Human Skin In ZBrush

Sculpting Human Skin In ZBrush یکی دیگر از  مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Digital Tutors در راستا و ادامه مجموعه دوره آموزشی این شرکت در جهت ساخت و طراحی انسان می باشد. در دوره آموزشی Sculpting Human Skin In ZBrush شما یاد خواهید گرفت که پس از این ساخت یک اندام و طرح انسان ساخت و طراحی پوست و جنس آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است چرا که بدون یادگیری این دوره ساخت یک انسان بدون داشتن جنس و رنگ پوست مناسب امکان پذیر نیست. شما می توانید این آموزش را به راحتی در ادامه مطلب همین پست دانلود کنید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Sculpting Human Skin In ZBrush شما ابزار و تکنیک های متعددی را یاد می گیرید که به وسیله آن می توانید افکت های مورد نیاز برای ایجاد پوست شخصیت خود را یاد بگیرید. در این دوره آموزشی همچنین در رابطه با استفاده از آلفا ها برای اضافه کردن جزییات بیشتر به پوست بحث و صحبت شده است. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Sculpting Human Skin In ZBrush

سرفصل های دوره آموزشی Sculpting Human Skin In ZBrush :– مقدمه و مروری بر پروژه– انواع پوست های پایه ای– مجمسه سازی با آلفا– استفاده از سطح بینی– ساخت بینی شخصی سازی شده– مجمسه سازی و استفاده از آلفا های شخصی– استفاده از سازنده بینی (Noisemaker) به همراه آلفا ها– مجسمه سازی پوست در مفاصل– ایجاد پوست صورت– اضافه کردن بی نظمی مشخصات فیلم آموزشی Sculpting Human Skin In ZBrush :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 15 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : FLV– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Sculpting Human Skin In ZBrush

لینک دانلود