تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Secret History Shakespeares Tomb 2016

به روز رسانی :

1395/05/14 کیفیت 720p HDTV x265 اضافه شد .

فیلم مستند Secret History Shakespeares Tomb 2016 توسط شرکت Arrow International Media ساخته شده است و از شبکه PBS نیز پخش شده است و کارگردانی و تهیه کنندگی آن را Sophie Elwin Harris بر عهده داشته است. فیلم Secret History Shakespeares Tomb 2016 تمرکز اصلی را بر روی بررسی رمز و راز های زمین های تدفن ویلیام شکسپیر توسط تاریخدان کمبریج Dr. Helen Castor ارائه می شود. همزمان با چهار صدمین سالگرد مرگ William Shakespeare دکتر هلن کاستر به همراه یک تیم از باستان شناس اولین تحقیقات و بررسی ها را بر روی قبر شکسپیر انجام می دهند تا پرده از راز های آن بردارند.

سایر توضیحات : فیلم مستند Secret History Shakespeares Tomb 2016 سعی می کند تا پاسخی برای این موضوع پیدا کنند که هر کسی استخوان های ویلیام شکسپیر را از جای خود حرکت دچار یک نفرین خواهد شد. بررسی هایی که صورت می گیرد همچنین باعث کشف یک داستان ویکتوریایی هم می شود و آن هم دزدان آثا باستانی است که جمجه شکسپیر را می دزدند. این یک دنباله است که منجر به انبار کردن جمجمه در یک دخمه زیر یک کلیسای قدیمی شد. برداشتن پله کلیسا و گرفتن یک اسکن سه بعدی از جمجمه، تنها راهی است که آشکار می کند که آیا این عمل ممکن است یا خیر؟ پس از چهار صد از مرگ شکسپیر این برنامه کمک می کند واقعیت ها را از افسانه جدا کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Secret History Shakespeares Tomb 2016

مشخصات فیلم مستند Secret History Shakespeares Tomb 2016 :

– ژانر : مستند– شرکت تهیه کننده : Arrow International Media – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 55 دقیقه– محصول کشور : انگلستان – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV x264 & 720p HDTV x265 – فرمت فایل : MKV– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد پیوند IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Secret History Shakespeares Tomb 2016

لینک دانلود