تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی کامپیوتر The Secret Order 2 Masked Intent نسخه PROPHET

The Secret Order 2 Masked Intent بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Sunward Games ساخته شده و استودیوی Artifex Mundi این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Secret Order 2 Masked Intent یک سفر ماجراجویی با المان های تاریخی می باشد و براساس جنگ میان خیر و شر است . دختر رهبر فرقه ی گریفین یک هشدار جدی را دریافت می کند . او تنها فردی می باشد که می تواند عضو جدید شورای عالی را متوقف سازد و جلوی او را برای از بین بردن فرقه بگیرد . این سازمان برای قرن ها در جهان به شدت محافظت می شد ولی حوادث اخیر به شدت او را به سمت نابودی کشانده است . خود را برای یک سفر حماسی به همراه آیتم های جادویی , اسرار ممنوعه و سفر در زمان آماده سازید .

سایر توضیحات : هدف اصلی شما در بازی The Secret Order 2 Masked Intent بازگرداندن نظم به جهان و از بین بردن نیروهای شر می باشد . اسراری که در آثار باستانی فراموش شده هست فراگرفته , به قرن 17 میلادی سفر کنید و اعتماد افرادی که در یک جزیره ی مرموز زندانی هستند را به دست آورده و با پیدا کردن مقر Clan of the Dragon او را از بین برده و نظم را به جهان بازگردانید . پیدا کردن بیش از 260 آیتم در 15 موقعیت مختلف , کاوش و جستجو در بیش از 90 مکان مختلف , انجام بیش از 30 مینی بازی متنوع و کسب 24 چالش مختلف تنها بخشی از این بازی جذاب می باشد آیا این اشیا ارزشمند به جایگاه خود باز می گردند و دنیا از خطر نابودی نجات پیدا خواهد کرد؟ آیا دختر رهبر فرقه زنده می ماند تا بتواند وظیفه ی خود را به بهترین شکل انجام دهد؟

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Secret Order 2 Masked Intent

مشخصات بازی :

نام بازی : The Secret Order 2 Masked Intent

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Sunward Games

منتشر کننده : Artifex Mundi

سبک بازی : ماجراجویی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Secret Order 2 Masked Intent

لینک دانلود