تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Secret Order 2 Masked Intent نسخه PROPHET

The Secret Order 2 Masked Intent بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Sunward Games ساخته شده و استودیوی Artifex Mundi این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Secret Order 2 Masked Intent یک سفر ماجراجویی با المان های تاریخی می باشد و براساس جنگ میان خیر و شر است . دختر رهبر فرقه ی گریفین یک هشدار جدی را دریافت می کند . او تنها فردی می باشد که می تواند عضو جدید شورای عالی را متوقف سازد و جلوی او را برای از بین بردن فرقه بگیرد . این سازمان برای قرن ها در جهان به شدت محافظت می شد ولی حوادث اخیر به شدت او را به سمت نابودی کشانده است . خود را برای یک سفر حماسی به همراه آیتم های جادویی , اسرار ممنوعه و سفر در زمان آماده سازید .

سایر توضیحات : هدف اصلی شما در بازی The Secret Order 2 Masked Intent بازگرداندن نظم به جهان و از بین بردن نیروهای شر می باشد . اسراری که در آثار باستانی فراموش شده هست فراگرفته , به قرن 17 میلادی سفر کنید و اعتماد افرادی که در یک جزیره ی مرموز زندانی هستند را به دست آورده و با پیدا کردن مقر Clan of the Dragon او را از بین برده و نظم را به جهان بازگردانید . پیدا کردن بیش از 260 آیتم در 15 موقعیت مختلف , کاوش و جستجو در بیش از 90 مکان مختلف , انجام بیش از 30 مینی بازی متنوع و کسب 24 چالش مختلف تنها بخشی از این بازی جذاب می باشد آیا این اشیا ارزشمند به جایگاه خود باز می گردند و دنیا از خطر نابودی نجات پیدا خواهد کرد؟ آیا دختر رهبر فرقه زنده می ماند تا بتواند وظیفه ی خود را به بهترین شکل انجام دهد؟

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Secret Order 2 Masked Intent

مشخصات بازی :نام بازی : The Secret Order 2 Masked Intentپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Sunward Gamesمنتشر کننده : Artifex Mundiسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Secret Order 2 Masked Intent

لینک دانلود