تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016

Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016 عنوان یکی از مستند هایی که در تاریخ 14 مارس 2016 از شبکه ABC نمایش داده شده است. کارگردانی فیلم مستند Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016 بر عهده Laurent Bouzereau می باشد وستارگانی همچون تهیه کننده مطرح و شناخته فیلم های سینمایی مانند مجموعه Star Trek و سری جدید Star Wars, Christian Alzmann, John Boyega حضور دارند. در این فیلم مستند به بررسی و نحوه ساخته شدن فیلم سینمایی  Star Wars: Episode VII – The Force Awakens را از زوایه ای متفاوت نمایش می دهد و شما را به گونه ای با خود همراه می کند که گویی در سر صحنه های فیلمبرداری و لوکیشن های آن حضور دارید.

سایر توضیحات : در فیلم مستند Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016 علاوه بر مواردی که ذکر شد، مصاحبه های اختصاصی با بازیگران و سازندگان فیلم سینمایی Star Wars: Episode VII – The Force Awakens نیز تهیه شده است که با آن می توانید بیشتر با روند کاری و مراحل ساخت آشنا شوید. این فیلم مستند در مدت زمان 43 دقیقه و در کشور ایالات متحده امریکا ساخته شده است. بی شک تماشای این فیلم برای هواداران سرسخت مجموعه فیلم های Star Wars (جنگ ستارگان) بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهد بود و آن ها را بار دیگر در حال و هوای فیلم سینمایی Star Wars The Force Awakens 2015 قرار خواهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016

مشخصات فیلم مستند Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016 :

– ژانر : مستند– شبکه نمایش دهنده : ABC – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 43 دقیقه– محصول کشور : ایالات متحده امریکا – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV HEVC x265 & 720p HDTV x264 – فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : کیفیت 720p HDTV HEVC x265 دارد– زیر نویس فارسی : ندارد

Secrets Of The Force Awakens A Cinematic Journey 2016

لینک دانلود