تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Selma and the Wisp Autumn Nightmare نسخه HI2U

Selma and the Wisp یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Toucan Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تصور کنید تنها و ترسیده اید . تصور کنید در دنیای جدیدی گمشده اید و هیچ کس صدای شما را برای کمک نمی شونود . تصور کنید که روزی قرار است حتی برای یک لجظه هم که شده ، با بدترین کابوس خود روبرو شوید . در تاریکی مطلق حتی کوچکترین روزنه ای از نور نشانه ای از امید است . Selma and the wisp یکی از بازی های پلتفرم شگفت آور است که احساس ویژه وهم آوری به پلیر القا می کند . در این بازی شاهد تعداد بسیاری پازل و معماهای منطقی و موانع غیر منتظره خواهیم بود ، همچنین در این بازی از گیم پلی نوآورانه و انیمیشن های دیدنی و جذاب بسیاری استفاده شده است .

سایر توضیحات : Selma and the wisp توسط یک گروه از توسعه دهندگان پرشور و به رهبری یک هنرمند رویاپرداز طراحی و ساخته شده است که در آن از سیستم کنترل نوآورانه استفاده شده که این امکان را برای پلیر ایجاد می کند تا توسط گیم پد و یا ماوس کنترل دو شخصیت را بطور همزمان در احتیار داشته باشد . برای ساخت این بازی از سبکی به نام low-poly استفاده شده است که با دیدن هر فریم ، شاهد یک شاهکار هنری خواهیم بود . پازل های شگفت انگیز فراوانی برای حل در بازی وجود دارند و عناصر آرکید در هرکجای بازی پراکنده و به چشم می خورند . سرنخ ها را دنبال کن . روشنایی ها را جمع آوری کن و هرگز به پشت سر نگان نکن .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Selma and the Wisp Autumn Nightmare نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Selma and the Wisp :

نام بازی : Selma and the Wispپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Toucan Studioمنتشر کننده : Toucan Studioسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Selma and the Wisp

لینک دانلود