دانلود بازی کامپیوتر Seven Mages نسخه HI2U

Seven Mages یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Napoleon Games, s.r.o. ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Napoleon Games, s.r.o. یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Seven Mages را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . استودیوی مذکور در سال 2015 اعلام کرده ایت که قصد دارد بازی های نقش آفرینی را به ریشه های خود بازگرداند و بازی هایی متمرکز بر روی سبک نقش آفرینی تولید کند . در همین راستا این استودیو شروع به ساخت بازی کرد که تماما بر روی بخش نقش آفرینی متمرکز باشد . بازی رایانه ای Seven Mages محصول این تفکر می باشد ، شما در این بازی تمام المان های اصلی و محبوب بازی های نقش آفرینی را خواهید دید ، تصمیمات سرنوشت ساز ، مبارزات جذاب این سبک در این بازی وجود دارد سازندگان توجه ویژه ای به بخش مبارزات این بازی داشته اند زیرا طبق گفته آنها در بازی های جدید در بخش مبارزات بازی ها تبدیل به یک بازی اکشن می شوند . بازی رایانه ای Seven Mages یکی از بازی های نقش آفرینی جذاب سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جزیره ای پهناور به نام روون در جریان است ، این جزیره چند وقتی است که مورد حمله موجودات شیطانی و جادوگران بدجنس می باشد در همین راستا مردم این جزیره 7 جادوگر قدرتمند را استخدام می کنند تا از انها در برابر خیل عظیم موجودات شیطانی دفاع کنند . حال شما باید با کنترل این جادوگران مردم بی دفاع این جزیره را نجات دهید . این بازی دارای چهارده محیط بسیار بزرگ و مختلف می باشد همچنین سازندگان برای بالابردن تنوع گیم پلی این بازی 30 نوع دشمن مختلف وارد بازی کرده اند که شما برای مبارزه با هرکدام از این موجودات باید با استراتژی خاص و سلاح های خاص به نبرد بروید . بازی نقش آفرینی Seven Mages یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Seven Mages نسخه HI2U

مشخصات بازی Seven Mages :

نام بازی : The Technomancer پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Napoleon Games, s.r.o. منتشر کننده : Napoleon Games, s.r.o. سبک بازی : نقش آفرینی نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Seven Mages

لینک دانلود