تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید عجایب هفت‌گانه دوئل Seven Wonders DUEL v1.0.0

seven wonders duel نام بازی جدید و جذاب در سبک بازی های کارتی ، استراتژی و فکری میباشد که برای نوجوانان بین سن 9 تا 12 سال مناسب بوده و کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و لذت ببرند . 7 نفر شخصیت متفاوت در بازی وجود خواهند داشت که شما می توانید به انتخاب استراتژی خود در بازی از میان آنها انتخاب کرده و رهبری را به دست بگیرید . شما در این بازی با کارت هایی متفاوت سروکار خواهید داشت و شما می توانید با بازی کردن و گذراندن مراحل این کارت ها را جمع آوری کرده و با استفاده از آنها شهر و امپراطوری خود را بسازید . خانه ها و ساختمان هایی را برای اهداف جدید و قوی ساختن شهر ساخته و آنها را به مراتب در طول بازی ارتقاء دهید . اختیار و هدایت کامل شهر در اختیار شما می باشد پس باید به بهترین شکل ممکن رهبری را به دست گرفته و مردم شهر خود را راضی نگه دارید ، منابع را تامین کنید . این بازی با گیم پلی ساده و آسان می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم خود کند و هیچ وقت به اتمام نرسد .
نام: Seven Wonders DUEL
حجم فایل: 140 مگابایت
شرکت سازنده: Repos Production
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی - استراتژی - فکری
مناسب برای گروه سنی: منساب برای افراد 9 تا 12 سال
پیش نیاز: اندروید 7.0 و بالاتر

Seven Wonders DUEL v1.0.0

In 7 Wonders Duel, each player is leading a civilization and will, over the course of 3 ages, construct Buildings and Wonders.
Each age card represents a Building which will help the player to strengthen their army, make scientific discoveries, and develop their city.

لینک دانلود