تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Shadwen نسخه RELOADED

Shadwen یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Frozenbyte ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Frozenbyte یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های موفق بسیاری مانند Trine Enchanted Edition و Trine 3: The Artifacts of Power را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . داستان این بازی در یک شب و در شرایطی رخ خواهد داد که شما به همراه یک دختر کوچک در حال فرار از یک شهر می باشید و تمام شهر قصد دستگیری شما و کشتنتان را دارند . در بازی Shadwen شما باید با دقت بسیار زیاد و با حوصله به بررسی محیط بپردازید و با یافتن بهترین راه ممکن از این شهر بزرگ و خشونت بار فرار کنید . بازی Shadwen با دارا بودن 100% تمرکز بر روی بخش مخفی کاری یکی از بهترین گزینه ها برای طرفداران بازی های مخفی کاری می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که شما به عنوان یک قاتل چیره دست وارد یک شهر می شوید تا پادشاه این شهر بزرگ را به قتل برسانید . در همین راستا در میانه های راه با یک دختر یتیم برخورد می کنید و تصمیم می گیرید که جان او را نحات دهید و ماموریت خود را نیمه تمام رها می کنید اما نگاهبانان شهر که از ماموریت شما باخبر شده اند تصمیم به دستگیری شما دارند . گیم پلی این بازی در ارتباط مستقیم با داستان این بازی می باشد شما یک قاتل قدرتمند و چیره دست هستید اما به دلیل همراه داشتن یک دختر کوچک در کنارتان مجبور می شوید که بصورت مخفیانه از شهر خارج شوید . گرافیک هنر این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و باعث می شود که شما با ورورد به هر منطقه جدید چند دقیقه ای به ستایش مناظر این شهر بپردازدید . بازی رایانه ای Shadwen یکی  از بهترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Shadwen نسخه RELOADED

مشخصات بازی :نام بازی : Shadwenپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Frozenbyteمنتشر کننده : Frozenbyteسبک بازی : اکشن – مخفی کارینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Shadwen

لینک دانلود