تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Sherpa 2015

Sherpa 2015 یکی از برترین مستند های سال 2015 می باشد که در رابطه با یک نبرد باورنکردنی در اورست است. شاید برای شما غیر قابل باور باشد که چگونه این اتفاق رخ داده این مستند داستان آن را برای شما بیان میکند. در شبکه های خبری سراسر دنیا در سال 2013 یک جنجال و جدال ترسناک در ارتفاع 21000 فوت بین کوهنوردن اروپایی و یک جمعیت عصبانی از شرپا ها (بومیان نپال که اعتقاد دارند نپال مقدس است) را گزارش دادند. مستند Sherpa 2015 برای شما بیان می کند که در سال 1953، Edmund Hillary نیوزیلندی و شرپا Tenzing Norgay به قله رسیدند آن هم با یک روحیه شجاعت عالی و کار تیمی و همچنین با احترام به یک دیگر. اما کوهنوردان و شرپا ها اکنون رابطه زیاد خوبی با هم ندارند و گاهی هم به یک دیگر توهین میکنند. واقعا چه اتفاقی رخ داده؟

سایر توضیحات : چه اتفاقی برای شادی، لبخند شرپا ها افتاده است و فداکاری و از جان گذشتگی آن ها برای افراد خارجی که قصد صعود به به قله کوه را دارند و بسیار نیز ترسیده ان افتاده است؟ به منظور پیگیری علت این اتفلق فیلم سازان یک مستند در سال 2014 ساختند که از دریچه نگاه شرپا ها صعود به قله را نشان می داد. در عوض، آن ها دچار یک حادثه دلخراش شدند که اورست را برای همیشه دست خوش تغییر کرد. در ساعت 6 و 45 دقیقه صبح در 18 آپریل 2014، 14 هزار تن بلوک های یخی بر روی مسیر کوهنوردان سقوط کرد و 16 شرپا کشته شدند و همین ماجرا نیز باعث شد تا در رابطه با نقش شرپا ها تجدید نظر شود و آن ا دیگر از صعود به قله کوه ها خودداری کنند. این مستند همچنین توانسته تا نامزد یک جایزه بفتا شود و 3 جایزه بین المللی دیگر را ببرد. در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Sherpa 2015

مشخصات فیلم مستند Sherpa 2015 :– ژانر : مستند– تهیه کننده : Felix Media– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : استرالیا – نپال– زبان : انگلیسی – نپالی– کیفیت نمایش : 720p HDTV & 720p HDTV HEVC X265– فرمت فایل : mkv– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

Sherpa 2015

لینک دانلود