تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Siege

Siege یکی از بازی های سبک استراتژیک است که توسط کمپانی SIA Next Level طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . از میان سه جناح The Imperial Circus ، T.A.B.L.E. و Seeker Association یکی را برگزینید و سوار بر کشتی رویاهای بزرگی را در سر بپرورانید زیرا به زودی به یکی از شناخته شده ترین انسان های روی زمین در این امپراطوری بدل خواهید شد . Siege یکی از بازی های تکنفره استراتژیک است که با محوریت کارت بوده و وظیفه شما محاصره قلعه با استفاده از ارتش و جادو است .

سایر توضیحات : Siege با بازی های کارتی که تا به امروز تجربه کرده اید ، متفاوت است زیرا شما را در طول بازی مجبور به استفاده از تاکتیک های مختلف در شرایط بحرانی می کند . جالب است بدانید در صورتی که بتوانید بر دشمنانتان فائق آیید بازی این امکان را به شما می دهد تا کارت های آن را ازآن خود کرده و در نبردهای بعدی از آنها بهره ببرید . بیش از 300 ساختمان ، طلسم و کارت مختلف ، کاوش مبارزات انفرادی با بیش از 100 جنگ ، امکان خلق ارتشی عظیم ، ارتقا کارت ها و کسب مدال طلا اضافی از طریق ماموریت های ویژه تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Siege

 

مشخصات بازی Siege :

نام بازی : Siegeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SIA Next Levelمنتشر کننده : SIA Next Levelسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Siege

لینک دانلود