تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX 2020.1.0 v4949

Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX

یکی دیگر از نرم افزار های کاربردی برای طراحی های سه بعدی از انتقال و حرکت جریانات مایعات و گازی می باشد که در محبط نرم افزار CAD قرار دارد و رابط کاربری آن نیز برای کاربران آن کاملا آشنا است . این نرم افزار در محیط سیستم CAD به صورت یکپارچه قرار می گیرد و تمامی محاسبات مبنی بر دینامیک سیالات را برای کاربر اندازه گیری می کند . در این نرم افزار هم نیازی به تبدیل خروجی نرم افزار های دیگر که به شکل فرمول های هندسی می باشد ، نیست و اینکار باعث بر هم خوردن کیفیت نمی شود و خروجی را به بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد . در نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX محاسبات دینامیک سیالان و انتقال گرما انجام می شود که خروجی آن به صورت سه بعدی و با نمایش کامل جزئیات همراه است . این نرم افزار به کار طراحان و مهندسین صنعتی که در طراحی هایشان با حرکت هوای گرم یا سرد یا انتقال مایعات سر و کار دارند ، می آید . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX

می توان به : محاسبه تراکم بخار و رطوبت نسبی هوا در جریان گازی ، محاسبات جریانات غیر نیوتنی و مایع قابل تراکم ، تجزیه و تحلیل جریانهای چند لایه ، آشفته و ناپایدار ، تجزیه و تحلیل طراحی های سه بعدی با توانایی حرکت ، محاسبه مقاومت حرارتی تماس ، محاسبه انتقال حرارت توسط تابش یا تشعشع و … را نام برد .
نام: Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX
حجم فایل: 716 مگابایت
شرکت سازنده: Siemens
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4949
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Siemens Simcenter FloEFD for Siemens NX 2020.1.0 - v4949

FloEFD for NX applications for modeling the flow and heat transfer in liquids and gases in the environment of the corresponding CAD system.FloEFD is fully integrated into the environment of the corresponding CAD systems and uses solvers based on computational fluid dynamics (CFD) technology.Main advantages For CAD-dependent versions, working directly with the model in the environment of the corresponding CAD.

لینک دانلود