تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD 2020.1.0 v4949 for PTC CREO

Siemens Simcenter FloEFD

نرم افزاری است که مدل سازی های جریان و انتقال حرارت در مایعات و گازها را در محیط CREO شبیه سازی می کند . این نرم افزار کاملا در محیط DC CREO یکپارچه شده است و از فناوری های دینامیک سیالات محاسباتی استفاده می کند . در این نرم افزار بر خلاف نرم افزار های دیگر که هندسه را تبدیل به خروجی می کند و خروجی بی کیفیتی ارائه می کند می باشد و خروجی با کیفیت ارائه می کند . نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD وظیفه محاسبه هیدرودینایک و انتقال گرما را در هر زمان انجام می دهد و اینکار را به صورت فشرده و یکپارچه انجام می دهد که همین عامل باعث می شود خطایی در انجام فرآیند همگام سازی روی ندهد و خورجی دریافتی کاربر به شکل بالاترین کیفیت ممکن باشد . از دیگر امکانات

نرم افزار Siemens Simcenter FloEFD

این است که : دارای حالات transonic ، supersonic و hypersonic itecheniya می باشد ، محاسبه چگالی بخار ، محاسبه رطوبت نسبی در جریان گازها ، محسابه جریان و سیال غیر نیوتنی و مایع قابل تراکم ، محسابات گازهای واقعی به شکل حجیم ، تحلیل جریانهای چند لایه ، آشفته و ناپایدار ، تجزیه و تحلیل جریان با اجزاء جامد ، محاسبه مقاومت در برابر برق ، محاسبه مقاومت در برابر تماس حرارتی و … .
نام: Siemens Simcenter FloEFD
حجم فایل: 756 مگابایت
شرکت سازنده: Siemens
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4949
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Siemens Simcenter FloEFD 2020.1.0 - v4949

FloEFD for CREO applications for modeling the flow and heat transfer in liquids and gases in a CREO environment.FloEFD is fully integrated into the DS CREO environment and uses solvers based on computational fluid dynamics (CFD) technology.Working directly with the model in the CREO environment. There is no need to convert the geometry to another format, often leading to loss of quality.

لینک دانلود