تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya

Simulating A Burning Tree In Maya از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که توسط Pankaj Malik تدریس می شود و در آن شما را با نحوه کار با نرم افزار Maya در قالب یک مثال و پروژه آشنا می کند. مایا یکی از قدر تمند ترین نرم افزار های موجود است که با آن شما می توانید خیره کننده ترین تصاویر را بسازید و آن ها را به راحتی به حرکت در آورید. دوره آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya همراه با پروژه های تمرینی بسیار خوبی که دارد به شما آموزش می دهد که چگونه یک درخت در حال سوختن را شبیه سازی کنید، آتش را طراحی کنید و همچنین خاکستر های آ ها را ایجاد کنید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya یک دوره آموزشی بسیار عالی برای یادگیری هنر شبیه سازی آتش به صورت واقعی و خاکستر ها به کمک Autodesk Maya می باشد. ابتدا شما نکات پایه ای که به آن احتیاج دارید تا قیود و نکات نحوه جریان دود و آتش را رعایت کنید، را یاد می گیرید. سپس مهارت های دیگری را یاد می گیرید که به کمک آن می توانید به راحتی شبیه سازی های دود و آتش و خاکستر را بهبود ببخشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Simulating A Burning Tree In Maya

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya :

– Maya 2014 or up

– After Effects CS6

سر فصل های دوره آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya :

– مروری بر این دوره آموزشی– ایجاد دود و آتش– کار با ویژگی های دمایی– رندر کردن جریان شبیه سازی– افزودن خاکستر های در حال سوختن برای شبیه سازی– سایه زنی و رندر کردن خاکستر ها مشخصات فیلم آموزشی Simulating A Burning Tree In Maya :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Pankaj Malik– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 39 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Simulating A Burning Tree In Maya

لینک دانلود