تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Six Pack in 30 Days v1.0.11

Six Pack in 30 Days – Abs Workout نام برنامه ای اندرویدی و بسیار کاربردی در جهت کاهش یا آب کردن چربی های ناحیه ی شکم و تبدیل انها به سیکس پک یا شکم 6 تیکه قوی می باشد که این برنامه می تواند شما را در 30 روز به این مرحله برساند . امروزه خیلی از افراد علاقه شدیدی به sicpacks دارند و از شکمی با چربی بدشان می آید و انها با دانلود رایگان این برنامه از سایت ما و استفاده از ان می توانند در مدت زمان کم به ان دست پیدا کنند . این برنامه به نسبت حجم چربی شما برنامه های مختلفی را در 3 سطح مختلف برای شما همانند یک مربی شخصی اماده می کند و تنها کار شما عمل به این برنامه های نه چندان دشوار روزانه می باشد تا به اهداف خود برسید . این برنامه به گونه ای طراحی شده است تا برنامه ی ورزشی شما را از سطح اسان و مبتدی شروع کرده و به تدریج ان را دشوار تر و چالشی تر خواهد کرد تا فشاری زیاد را متحمل نشوید . ابن نرم افزار با الارم یا زنگ های خود برنامه ی شما را به شما یاد اوری خواهد کرد تا ان را فراموش نکنید و به موقع انجام دهید . همچنین پس از گذشت زمان نمودار هایی از پیشرفت شما در این حرکات را برای شما اماده خواهد کرد تا بتوانید به صورت دقیق مشاهده و بررسی کنید . این برنامه توانسته است در گوگل ملی رتبه بسیار بسیار بالا و عالی 4.9 از 5.0 را کسب کند که نشان دهنده ی محبوبیت و خوبی این برنامه برای کاربران می باشد . شما می توانید در صورت علاقه مند شدن به این برنامه ان را به صورت کاملا رایگان از سایت ما دریافت کرده و همچنین نظرات خود را برای ما به اشتراک بگذارید .
نام: Six Pack in 30 Days
حجم فایل: 6.8 مگابایت
شرکت سازنده: Leap Fitness Group
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.0.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر

Six Pack in 30 Days - v1.0.11

Want to lose belly fat and get six pack abs for the summer? Start sculpting your abs with this super effective abs workout app. Workouts are suitable for all levels, and you can easily do them at home or anywhere, anytime. Just a few minutes a day to get the abs you have been dreaming of!Workout Plan with Different Levels
Lose Belly Fat, Rock Hard Abs and Six Pack Abs - these 3 levels of workout plans help you lose belly fat and build abdominal muscles step by step. Whether you are a beginner or a pro, you can find workouts that are suitable for you. Different exercises are prepared every day to keep it fresh and exciting.

لینک دانلود