دانلود بازی Slender Man Origins 3 Full 1.23 برای اندروید و آیفون

بازی Slender Man Origins 3 Full یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار در سبک بازی های ترسناک و اکشن می باشد که به دلیل استقبال بیش از حد و دانلود بیش از 5 میلیونی خود امتیاز 4.4 از 5.0 را گرفته است . بازی سلندرمن 3 توسط کمپانی بازی سازی BIGZUR برای گوشی های اندروید و آیفون عرضه شده است و در حال حاضر با قیمیت 1.99 دلار در اپ استور و پلی استور به فروش می رسد . مدت زمان زیادی در این مدرسه هستید !! شما می ترسید !! صدای جیق به گوشه شما می رسد !! فریاد زنان به سمت شما می آیند !! هرچه جلوتر می روید زمان برای شما سخت تر می گذرد و پاهایتان سنگین می شود !!

داستان بازی Slender Man Origins 3 Full بر این قرار است که کودکانی در یک مدرسه بسیار عادی و معمولی در حال درس خواندن بودن و یک دفعه ناپدید می شوند, از این رو پلیس و تمامی مردمان آن شهر در جستجوی کودکان ناپدید شده می گردند ولی متاسفانه هیچ ردی از آنها پیدا نمی کنند . از این داستان چند سالی می گذرد و در این مدت مدرسه بطور کامل بسته شده است . سال ها بعد قهرمان داستان که خود شما هستید وارد مدرسه می شود و می خواهد تمامی آن کودکان گم شده را پیدا کرده و یا حداقل جسد آنها را تحویل خانواده های آنها دهد . بازی Slender Man Origins 3 Full با گرافیک بسیار بالا بصورت اچ دی و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم ها اندروید 2.3 به بالا و آی او اس 5.1.1 به بالا می باشد . امیدواریم که از دانلود این بازی لذت ببرید .

ویژگی های بازی Slender Man Origins 3 Full :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک بسیار بالا

– کیفیت بازی HD

– سبک بازی ترسناک و اکشن

– دارای صداگذاری بسیار حرفه ای

– دارای انواع محیط های ترسناک و هیجانی

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید, آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از اندروید 2.3 به بالا و آی او اس 5.1.1 به بالا

The long-awaited sequel to the major hit games Slender Man Origins 1 & 2.Introducing Slender Man Origins 3 : Abandoned School.Reviews:Been a long time since I was that scared! Amazing voice.acting, thrilling story! Slenderman!Screamers and the scene where Slender attacks you are great. Survival elements make the game more interesting and difficult, too.Always wanted to see Slender Man in school environment. Children ghosts are pretty cool. One of them flew from around the corner, I nearly crapped my pants!More than 5 million gamers from around the world! Join us, install the game!Story:Children started to disappear from a very ordinary school. All the search for them was in vain: the police efforts failed, and the local government closed the school off. The place became abandoned.Years later, our heroine enter the school once again through her dreams, and tries to rescue the stolen souls of the lost children. But the Slender Man stands in her way.Things that make Slender Man Origins 3 an awesome game. Story: The Slender was never closer to you!Atmosphere: The Slender is looking for you, in your own school!Horror: Screamers, survival, music .

لینک دانلود