دانلود بازی Snooker Stars 2.03 برای اندروید + مود

در Snooker Stars، واقعی ترین بازی اسنوکر موبایل را تجربه کنید! Snooker Stars طوری طراحی شده است که هر کسی بتواند از آن لذت ببرد ولی شاید مدت ها طول بکشد تا به درجه استادی در اسنوکر برسید. نحوه ضربه زدن و کنترل شار خیلی دقیق است و احساس یک بازی اسنوکر واقعی را برای شما تداعی می کند. یک بازی اسنوکر خوب باید به بازیکن این حس را منتقل کند که گویا روی میز واقعی اسنوکر بازی می کند و اتفاقات درون بازی کاملا طبیعی باشد. شما در این بازی با ارتقای مهارت های خود می توانید در مسابقات شرکت کرده و رتبه خود را در میان هزاران بازیکن ارتقا دهید. شما همچنین می توانید با دوستان خود یک باشگاه اسنوکر تاسیس کنید و با آن ها بر سر لقب قهرمان اسنوکر رقابت کنید. پس اگر می خواهید یک اسنوکرباز حرفه ای شوید، همه چیز فراهم است. هم اکنون Snooker Stars را دانلود کنید!

سایر توضیحات: Snooker Stars از سری بازی های  ورزشی شرکت Giraffe Games Limited می باشد که تا کنون بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب شده است. بازی بیلیارد از محبوبترین و سرگرم کننده ترین سری بازی های ورزشی می باشد. فیزیک برجسته این بازی و شبیه سازی یک بازی اسنوکر واقعی، مهم ترین ویژگی این بازی می باشد. حس واقعی اتاق بیلیارد، میزهای حرفه ای و شارهای براق همگی به ارتقای کیفیت بازی کمک می کنند. فیزیک بازی بیلیارد قلب تپنده آن محسوب می شود و به همین دلیل است که در این بازی توجه ویژه ای به جزییات شده است و حتی کوچکترین جزییات هم در این بازی به خوبی شبیه سازی شده است.

دانلود بازی Snooker Stars برای اندروید + مود

ویژگی های بازی Snooker Stars:– قابلیت رقابت رو در رو با بازیکنان دیگر– امکان ثبت امتیازات هفتگی و ارتقای رتبه در جایگاه هفتگی– قابلیت شرکت در مسابقات مختلف و کسب مهارت های ویژه

Snooker Stars

  
لینک دانلود