تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی Snow Whites New Adventure 2016 + دوبله فارسی

انیمیشن کارتونی Snow Whites New Adventure 2016 که با نام Snow White Happily Ever After 2016 نیز شناخته می شود. جدید ترین انیمیشنی است که از یکی از برترین شخصیت های کارتونی از گذشته های دور تا به امروز ساخته شده است. انیمیشن Snow Whites New Adventure 2016 به کارگردانی Ben Zhao و حضور ستارگانی مانند Riley Jackson, Sidney H. Jackson, John Malone ساخته شده است. این انیمیشن کارتونی توسط ایالات متحده امریکا و شرکت Gold Valley Films و در مدت زمان 79 دقیقه تهیه شده است.

سایر توضیحات : در انیمیشن کارتونی Snow Whites New Adventure 2016 خواهیم دید زمانی که یک دختر جوان در جست و جوی پدر گمشده خود است، سفید برفی و کلبه پنهان کوتوله ها را پیدا می کند. پس از این موضوع و دوست شدن با سفید برفی و کوتوله ها، آن ها به او کمک می کنند تا بتواند سرنخ ها و رد پاهایی از پدر گمشده خود پیدا کند. اما وقتی او به کمک دوستان جدید خود این ماجراجویی را برای پیدا کردن محل زندگی پدرش آغاز می کنند، ملکه شرور به این فکر است که با نقشه های شوم خود آن ها را از مسیر خود خارج کنند. به نظر شما آیا آن ها در این سفر ماجراجویانه به دام های خطرناک ملکه شرور گرفتار می شوند و یا این که آن ها می توانند به خوبی و خوشی این سفر را به پایان ببرند و پدر گمشده را پیدا کنند؟ در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Snow Whites New Adventure 2016

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی Snow Whites New Adventure 2016 :

– ژانر : انیمیشن– کارگردان : Ben Zhao– شرکت سازنده : Gold Valley Films– محصول کشور : ایالات متحده – تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 79 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

Snow Whites New Adventure 2016

لینک دانلود